SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi podzim s chytrou televizí

22. srpen 2022

Pokud dnes 22. 8. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte příležitost mnohonásobně si vylepšit domácí divácký zážitek.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dnes moc pěknou cenu, kterou do soutěže věnovala služba Lepší.TV. Pošleme vám TV box (chcete-li set top box), který vám umožní využít tuhle službu i na televizích, které nepodporují instalaci aplikace. Díky přiloženému kabelu je možné ho využívat na všech typech televizorů včetně starších modelů. S TV boxem budete moct i surfovat po internetu, sledovat YouTube nebo si prohlížet svoje fotky.

A k tomu vám ještě zašleme předplatné na sledování televize přes službu Lepší.TV na 6 měsíců. Jde o moderní způsob sledování televize přes internet s mnoha funkcemi – zahrnuje 124 televizních stanic, sledování pořadů až 100 dní zpětně, neomezené nahrávání nebo přetáčení reklam. A k dispozici je i velká videotéka s filmy, seriály a pořady různých žánrů.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát skvělé vstupenky na Czech Truck Prix na Autodrom v Mostě, kde se 3. a 4. září pojedou závody okruhových tahačů, evropských NASCAR a cestovních vozů. V každé sérii má Česká republika své zástupce, a tak si jistě i vy přijdete na své.

Závody trucků v Mostě navíc oslaví třicáté výročí, a doprovodný program tak bude ještě bohatší než kdy jindy. Nejnabitější závodní víkend sezóny navíc doplní účast britského Top Gearu, který na mosteckém okruhu bude natáčet Speed Week, tedy výběr nejlepších sportovních aut letošního roku pro výroční číslo stejnojmenného časopisu.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio