SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi kvalitní tonery pro vaši tiskárnu

1. září 2022

Pokud dnes 1. 9. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte voucher od českého výrobce tonerů a tiskáren.  

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dnes voucher na nákup tiskových náplní ABEL v hodnotě 2.000,- Kč.

ABEL je český výrobce tonerů do tiskáren, z jehož sortimentu si budete moct vybrat kazety jak pro laserové, tak inkoustové tiskárny všech nejprodávanějších značek. Najdete u nich kazety pro tisk faktur, fotek i jakýchkoliv dokumentů až do formátu A3.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

K tomu vám ještě přidáme bezdrátovou 6 tlačítkovou myš od značky YENKEE. Je to kvalitní počítačová myš s optickým rozlišením 1600 DPI, vhodná pro domácí i kancelářské použití. Mám vestavěný Nano přijímač s pracovní vzdáleností do 10 metrů.

A co když se jednou spletete...?

Pokud odpovíte správně pouze na 2 otázky, zašleme vám tentokrát vstupenky na ME v basketbalu neboli EuroBasket, které se poprvé v samostatné české historii odehraje i v Praze, na českém území pak po více než 40 letech!

Čtěte také

Mezi top evropskými celky nesmí chybět ani naše národní reprezentace, která v posledních letech sbírá úspěchy. Nadupaný český tým plný basketbalistů výjimečné generace chce na svůj vrchol dosáhnout právě před domácím publikem.

Česká část EuroBasketu se koná od zítra 2. do 8. září v pražské O2 aréně a vy tak budete mít možnost vidět na vlastní oči hráče pyšnící se tituly pro nejužitečnější hráče NBA či Euroligy.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio