SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi kvalitní a zdravý spánek podle nejmodernějších trendů

2. srpen 2022

Pokud dnes 2. 8. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte lůžkoviny od českého výrobce nanoSpace.  

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dnes krásný a velmi hodnotný dárek – set povlečení pro alergiky z nano-bavlny v  hodnotě téměř 5 tisíc korun od české firmy nanoSpace.

Jde o první povlečení, které nahrazuje proti-roztočové povlaky a antialergické lůžkoviny. NanoSpace začali proti-roztočové nano-lůžkoviny vyrábět jako první na světě v roce 2016. Několik let v Česku vyvíjeli materiál, na povlaky používají krásnou nano-bavlnu, bio nebělenou a nebarvenou.

Lůžkoviny jsou oblíbené u alergiků, astmatiků a lidí s citlivou pokožkou – brání průniku roztočů, a to bez použití chemikálií. Výrobce spolupracuje s cca 300 českými alergology.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete...?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát vstupenky na jedno z představení festivalu nového cirkusu a divadla Letní Letná, který se koná od 11. do 31. 8. v Praze v Letenských sadech.

Konkrétně pro vás máme vstupenky na představení mladého španělského souboru Compañía de Circo "eia“ s napínavou energickou novinkou Nuye. Dynamiku vztahů prověří párová akrobacie, artistická čísla banquine i žonglování nohama. Šest akrobatů si musí poradit s nástrahami dveří, pantů a skokanského můstku, díky nimž propracovaná scéna odhaluje mnoho tváří.

Letní Letná slaví letos už 19. ročník; od svého založení uvedla už téměř dva tisíce představení, která navštívilo celkem už téměř 500 tisíc diváků. Festival přiváží do ČR soubory, které představují opravdovou špičku světového nového cirkusu, uvádí přední domácí soubory a nabízí bohatý program pro rodiny s dětmi - dětská představení, letní školu, workshopy atd.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou – pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio