SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi dárek nejen pro domácí kutily

7. duben 2022

Pokud dnes 7. 04. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte od nás poukaz na kvalitní pracovní oblečení od společnosti Ardon Safety.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro vás dnes voucher na 3.000,- Kč, který do soutěže věnovala společnost Ardon Safety. Voucher můžete uplatnit na webu ardon.cz. Vybrat si zde můžete z velkého množství moderních pracovních oděvů a pracovní obuvi – jsou kvalitní, komfortní a vzhledově opravdu atraktivní. Vyžijete ho tak určitě nejen v zaměstnání, ale také při práci kolem domu či na zahradě.

Moderní pracovní oděvy plní nejen ochrannou a pomocnou funkci při práci, ale ochrání také před nepřízní počasí. Příjemným bonusem je pak hezký vzhled. Oblečení je vyrobené ze speciálních funkčních materiálů, které vám kromě bezpečí zajistí také dostatek komfortu. Má ergonomický střih neomezující v pohybu.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Ardon je také specialista na pracovní obuv, na jejich webu si můžete vybrat třeba i velmi vkusné boty, které mají funkční a bezpečnostní prvky, designem se ale blíží klasické sportovní obuvi.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně...

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu moc pěkných cen, které se vám budou hodit třeba k blížícím se Velikonocům. Jednak vám zašleme voucher od společnosti Nominal, což je rodinná firma z Vysočiny, vyrábějící produkty zdravé výživy a bezlepkové potraviny. Vyrábějí bezlepkové směsi na chléb a pečivo, špaldovou mouku z vlastních polí, snídaňové cereální kaše Nomina a další.

K tomu vám přidáme dárkové balení piva z projektu Volba sládků. Recepturu pro zmíněné jarní svátky, vytvořil společně Plzeňský Prazdroj s Břevnovským klášterním pivovarem v duchu pocty pivovarské historii. Výsledkem je „Popeleční Benedict“, který vám pošleme ještě s dalším dárkem. Kromě chmele z klášterní chmelnice použili i slad sušený nad kouřem z dubového dřeva. Ten dodává polotmavému ležáku lehce „uzenou“ chuť.

Historický způsob přípravy upomíná na fakt, že tradice vaření piva na Břevnově sahá až do dob středověku. Výsledku požehnal i arciopat Břevnovského kláštera pan Petr Prokop Siostrzonek.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio