SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi balíček pro vaše chuťové pohárky

26. leden 2021

Pokud dnes 26. 1. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte balíček cen, které ocení zejména milovníci dobrého jídla a pití

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dnes set dárků gastronomických. Bude mezi nimi zejména krásná sada od značky Aperol. Ten obsahuje pěknou chladící tašku, ve které najdete například Aperol Spritz, Pro-Spritz Prosecco, skleničku, brandované zimní rukavice, ohřívač rukou, ale třeba i kalendář na rok 2021.

Tradiční turecká (řecká) káva (ilustrační foto)

K tomu Vám ještě přidáme třeba dárkové balení skvělé zrnkové kávy ze sítě pražíren a kaváren Mamacoffee, konkrétně pro vás máme kávu z Brazílie nebo Nikaraguy, která je vhodná na přípravu espresa i moka konvičky.

A aby toho nebylo málo, pošleme vám také balíček biopotravin PROBIO pro zdravé pečení a vaření, které pocházejí z ekologického zemědělství, čokoládu nebo třeba kuchařku.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně...

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám tentokrát sadu produktů od společnosti PROM-IN, které by se Vám mohly hodit nejen v této době, teď v zimě. Společnost PROM-IN se totiž zaměřuje na výrobu doplňků výživy pro podporu imunity a celkového zdraví a je také lídrem v oblasti sportovní výživy.

Cenu do soutěže věnovala společnost Prom-IN

Ve Vašem balíčku tak bude konkrétně třeba balení vitamínu C, který patří mezi nejznámější a nejdůležitější vitamíny, ale třeba i balení Pure Omega 3, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin nebo Vita Solution. Jde o profesionální produkt, který obsahuje komplex vitamínů a minerálů v optimálním poměru a formě tak, aby pokryl zvýšenou potřebu mikroživin zatěžovaného organizmu nebo další produkty.

Máme pro vás tedy řadu výrobků, které reprezentují 100% přírodní produkty bez jakýchkoli chemických aditiv, které jsou vyrobené díky použití nejmodernějších technologií a velké kvalitě surovin. Navíc se tyto produkty pyšní vynikající chutí.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio