SOUTĚŽ: Za tři správné odpovědi balíček pro vaše chuťové pohárky

20. duben 2022

Pokud dnes 20. 4. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte balíček cen, které ocení zejména milovníci dobrého pití

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dnes velký set dárků od značky Aperitivo Italiano, který se Vám může hodit třeba na setkání s přáteli.

Máme pro vás krásnou bedýnku, díky které můžete svým chuťovým pohárkům dopřát třeba legendární Aperol s mírně nahořklou chutí pomerančů či Campari – světoznámý bitter nádherně červené barvy s výrazně hořkou chutí bylin.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Najdete zde i Pro-Spritz Prosecco, sladké Cinzano Bianco, ale třeba také nealkoholický aperitiv Crodino. Zkrátka tak nepřijdou ani ti, kteří alkoholu neholdují. Crodino vám totiž pošleme dokonce ve dvou podobách – Crodino Bianco, které je typické svou kořeněnou a hořkosladkou chutí, i Crodino Rosso, které zase ocení milovníci lehce trpkého aroma krvavých pomerančů.

Ve Vaší sadě jsou i sklenice sušených rajčat, kořeněných oliv nebo balíček slaných italských tyčinek.

Tradiční turecká (řecká) káva (ilustrační foto)

K tomu vám ještě přidáme třeba dárkový balíček od pražírny kávy NATURPARK 12, který obsahuje zrnkovou kávu z Brazílie, čokoládu se sušeným ovocem nebo s chilli a sezónní marmeládu. Všechny tyhle dobroty jsou od společností, které zaměstnávají zdravotně postižené. V Naturpark 12 věnují výběru druhu kávy, zemi původu a technologii pražení velkou pozornost.

Co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte správně pouze na 2 otázky, zašleme vám tentokrát set vyloženě jarních dárků, určených zejména pro vaše domácí mazlíčky.

Pošleme vám dárkový balíček od značky Beaphar, který obsahuje sadu přípravků proti klíšťatům, blechám a dalším parazitům. Budete si moci vybrat, zda chcete balíček pro psa nebo pro kočku; vždy bude obsahovat sprej a obojek, díky kterým svého miláčka zabezpečíte na celou sezónu.

Součástí Vašeho balíčku bude třeba i šampon pro psy nebo pipeta pro kočky či sprej proti lezoucímu a létajícímu hmyzu, který zajistí ochranu prostor vaši domácnosti.

A jako speciální bonus pro vás ještě dneska máme startovné na Noční běh pro Světlušku 2022 Praha, který se koná ve čtvrtek 21. dubna. 11. ročník nočního běhu pro dobrou věc se navrací k tradičnímu jarnímu termínu a opět se uskuteční na Výstavišti Praha a ve Stromovce.

Váš balíček obsahuje kromě startovného i čelovku nebo multifunkční šátek. My budeme mít na místě náš stříbrný R-stream, živě bude z akce vysílat Radiožurnál Sport a součástí doprovodného programu bude mimo jiné i vystoupení a workshopy sportovního týmu JUMP IT a také koncert kapely MYDY a dalších.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

Spustit audio