Soutěž: Za 3 správné odpovědi zahrádka pro každého (a klidně i do bytu)

11. červen 2019

Pokud dne 11. 6. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o zajímavou zahrádku.

Do soutěže nám ji věnovala síť ryze českých internetových obchodů s počítači a elektronikou CZC.cz, která patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou u nás.

Dneska pro Vás máme opravdu netradiční cenu, inteligentní zahrádku „Click and Grow Smart Garden 9“. Je určená pro domácí pěstování čerstvých bylinek nebo zeleniny, rostliny v ní budete pěstovat jednoduše, zvládnete to i bez jakýchkoliv pěstitelských zkušeností.

Zahrádku Vám dodáme s 9 rostlinkami.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dneska dárek od našeho Nadačního fondu, který organizuje sbírku Světluška, prostřednictvím které nadační fond podporuje těžce zrakově postižené osoby všech věkových skupin. V současné době pořádá Nadační fond legendární „Kavárnu POTMĚ“, kterou najdete v nové modulární podobě až do 20. června na pražském náměstí Republiky.

Oprostila jsem se od soucitu a nahradila ho obdivem, říká ředitelka projektu Světluška

Kavárna POTMĚ na náměstí Republiky

V pondělí 3. 6. se na náměstí Republiky v Praze otevírá kavárna POTMĚ. Lucie Výborná odtud vysílala rozhovor s ředitelkou Světlušky Gabrielou Drastichovou. Ke stolu přizvaly i nevidomé kavárníky Katku a Honzu. Povídali si třeba o tom, jaká specifika má letošní kavárna POTMĚ nebo co všechno v ní už za roky svého působení zažili.

Výtěžek z Kavárny poputuje na pomoc těžce zrakově postiženým dětem a dospělým. Vaší cenou jsou vouchery pro 2 osoby, zahrnující vstup do kavárny, nápoj podle vlastního výběru a hrneček na památku. Vouchery můžete využít jak v Praze, tak v regionech.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio