Soutěž: Za 3 správné odpovědi vstupenky na výstavu Šílený hedvábník

26. březen 2019

Pokud dnes 26. 3. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o kulturu a historii.

Budou to zejména dárky od Uměleckoprůmyslového muzea v Praze. Budou mezi nimi vstupenky pro 4 osoby, které můžete použít pro všechny expozici muzea – teď aktuálně třeba na nádhernou výstavu s názvem Šílený hedvábník, která má podtitul Zika & Lída Ascher: „textil a móda“. Výstava se v UPM koná až do 15. září.

Výstava je připravená velmi moderním způsobem, jsou na ní ukázky Ascherových látek a jejich využití v módních domech, fotografie, kopie korespondence s umělci, originály šátků, oděvy, originál textilní nástěnný obraz Henri Matisse a celá řada dalších vzácných exponátů.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Ke vstupenkám Vám přidáme ještě stejnojmennou velmi krásnou stejnojmennou knihu Šílený hedvábník“ a přidáme i další knihy. Mezi nimi třeba třetí díl bestsellerové série uznávaného norského autora Samuela Bjorka – thriller Clona.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska také zajímavou cenu - vstupenky do vodního a saunového světa Aquapalace Praha v Čestlicích.

Tam se tento týden od 28. do 31. března koná už sedmý ročník Mezinárodního festivalu zážitkového saunování Sauna Fest 2019 (je to největší festival saunování v Evropě). V rámci festivalu také uskuteční Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech jednotlivců a týmů, které je zároveň kvalifikací na Mistrovství světa.

Do největšího saunového světa v ČR sjedou milovníci saunování, ceremoniálů i saunového divadla z 15 zemí. Můžete si tak zde užít několik desítek speciálních ceremoniálů v podání českých i mezinárodních mistrů. SaunaFest je jedna z největších akcí tohoto druhu v Evropě, každoročně přináší to nejlepší ze saunového umění. Festival má také upozornit na důležitost pravidelného saunování pro zdraví, a zároveň představit ceremoniály, které si zamilovali lidé po celém světě.

Do Aquapalace Praha, který je unikátním sportovně-relaxačním komplexem a největším vodním a saunovým světem v republice, můžete pochopitelně zavítat i později, než tento týden, vstupenky mají dlouhou platnost.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio