Soutěž: Za 3 správné odpovědi vstupenky na Symfonii našeho světa

National Geographic: Symfonie našeho světa

Pokud 8. 8. či 9. 8. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o kulturu.

Pošleme Vám už takhle v předstihu 2 vstupenky na fascinující představení „National Geographic: Symfonie našeho světa“, které se koná letos 14. prosince v O2 Universum v Praze.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Představení ukazuje fascinující přírodu v doprovodu živého symfonického orchestru a sborů, kombinuje úchvatné záběry divoké přírody zachycené pro National Geographic s jedinečnou symfonií a hudebními motivy z dílny Bleeding Fingers Music kultovního umělce Hanse Zimmera.

Tohle fascinující představení s živým orchestrem a sbory bylo od jara 2018 uvedeno již v desítkách hal a koncertních sálech po celém světě. Představení vychází z více než stotřicetileté tradice průlomového stylu obrazového vyprávění a představivosti slavného časopisu National Geographic, které spojuje s perfektní synchronizací živého orchestru a sboru v jeden okouzlující celek.

Ke vstupenkám Vám ještě tentokrát jako speciální bonus přidáme roční předplatné „Deníku“, který je stejně jako Radiožurnál mediálním partnerem uvedeného představení.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu dárků od pořadatelů populární automobilové soutěže Barum Czech Rally, která se jede příští týden 16. – 18. srpna ve Zlíně, jedná se už o 49. ročník.

Vaší cenou bude např. pěkný turistický batoh a cyklistická bunda; a pokud budete mít zájem, tak její součástí mohou být i vstupenky do VIP zóny Continental Barum při městské rychlostní zkoušce Barum Czech Rally Zlín, která se jede v pátek 16. srpna.

Barum Czech Rally je součástí FIA Mistrovství Evropy a Mistrovství České republiky, půjde o víkend plný akce, rychlosti a zábavy, okořeněný účastí nejrychlejších pilotů a především nočním ostrým průjezdem centrem města Zlína. Představí se zde přes dvě stě závodních týmů s atraktivními rally speciály a historickými vozy. Do Zlína přijede nejen česká špička, ale o nejrychlejší posádku zde budou bojovat také jezdci z FIA Mistrovství Evropy; pro diváky je připraveno mnoho bezpečných diváckých míst podél celé tratě.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.