Soutěž: Za 3 správné odpovědi vstupenky na Letní Letnou

Pokud dne 14. 8. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát z oblasti kultury.

Pošleme Vám vstupenky na jedno z představení festivalu „Letní Letná“, což je Mezinárodní festival nového cirkusu a divadla, který začíná tento týden ve středu 14. srpna a koná se až do 1. září v Praze v Letenských sadech. Ty se tak promění v jedinečný svět, v němž to hýří troufalými nápady, hravou energií a fantazií a především neuvěřitelnými výkony artistů, z nichž se mnohdy až tají dech.

Konkrétně pro Vás máme vstupenky na vystoupení Portés de Femmes, což jsou artistky z předních francouzských novocirkusových souborů, které do Prahy přivezou unikátní představení s názvem „Projekt PDF“. Představení se hraje v pátek 16. srpna a budete jedni z mála mimo Francii, kdo ho uvidí. 17 žen na scéně míchá různé druhy akrobacie a divadla a doslova si podmaní celý sál svojí energií, hrají slavnostní výbušné a hravé představení, které vás rozhodně nenechá v klidu.

Jinak Radiožurnál bude z Letní Letné živě vysílat z našeho stříbrného R-streamu a to ve středu 14. srpna Večerní Radiožurnál od 20.00 hod do půlnoci. Letní Letná slaví letos už 16. ročník.

Ke vstupenkám Vám ještě přidáme sadu knížek, mezi kterými bude i novinka, irské krimi noir s názvem „Přiznání“ od irské spisovatelky Jo Spain, což je opravdu strhující a silná detektivka se záludnou zápletkou.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu dárků od pořadatelů populární automobilové soutěže Barum Czech Rally, která se jede tento týden 16. – 18. srpna ve Zlíně, jedná se už o 49. ročník.

Vaší cenou bude např. pěkný turistický batoh a cyklistická bunda; a pokud budete mít zájem, tak její součástí mohou být i vstupenky do VIP zóny Continental Barum při městské rychlostní zkoušce Barum Czech Rally Zlín, která se jede v pátek 16. srpna. I v pátek budeme vysílat Večerní Radiožurnál živě, právě z Barum rally, rovněž od 20.00 hod do půlnoci.

Barum Czech Rally je součástí FIA Mistrovství Evropy a Mistrovství České republiky, půjde o víkend plný akce, rychlosti a zábavy, okořeněný účastí nejrychlejších pilotů a především nočním ostrým průjezdem centrem města Zlína. Představí se zde přes dvě stě závodních týmů s atraktivními rally speciály a historickými vozy, pro diváky je připraveno mnoho bezpečných diváckých míst podél celé tratě.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.