Soutěž: Za 3 správné odpovědi vstupenky na hokejový zápas o bronz

14. květen 2019

Pokud dnes 14. 5. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o sport.

Radiožurnál Sport – nové rádio pro opravdové fanoušky

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme Vám dneska opravdu skvělou cenu, související s MS v hokeji, které je právě teď na Slovensku a související  s naším digitálním sportovním rádiem Radiožurnál Sport.

Ceny do soutěže věnovala společnost Škoda auto, která je už od roku 1993 hlavní sponzorem Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji. Škoda auto podporuje vedle MS v hokeji i různé národní svazy a národní ligy, a také dorost v rámci Junior Ice Hockey Cup a pochopitelně také další sporty – cyklistiku a motoristický sport. U Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji je 27letým nepřetržitým hlavním partnerem a díky tomuto nejdelšímu kontinuálnímu sponzoringu MS v historii sportu se automobilka dokonce zapsala do Guinessovy knihy rekordů.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Škoda auto je letos i partnerem našeho vysílání z MS v hokeji a díky ní můžete zažít atmosféru hokejového mistroství světa na Slovensku na vlastí kůži. Pokud tedy dnes uspějete, zašleme Vám tentokrát dokonce vstupenky na finálový zápas, na zápas o zlatou medaili, který se hraje v Bratislavě v neděli 26. května večer.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete také cenu hokejovou, rovněž od Škodovky. Bude to hokejový dres, tzv. „fan-dres“, což je přesná replika oficiálního dresu české reprezentace s logem lva v červeném provedení.

Hokejový dres. Dnešní ceny dodává Radiožurnál společně se Škodou

I pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou - pošleme Vám cenu útěchy, která ovšem tentokrát nebude překvapení od nás, od Radiožurnálu, ale bude to kniha o hokeji s názvem „Láska k hokeji“ a hokejový puk, rovněž od společnosti Škoda auto.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio