Soutěž: Za 3 správné odpovědi vstupenky na Global Champions Prague PlayOffs 2018

3. prosinec 2018

Pokud ve dnes 3. 12. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny, které souvisejí se sportem.

Zašleme vám 4 vstupenky, tedy pro celou rodinu na parkurovou akci Global Champions Prague PlayOffs 2018 a koná se od 13. do 16. prosince v Praze v O2 aréně. Půjde o největší show v historii světového parkuru.

Každý kůň je osobnost, hodně vás naučí, říká parkurová závodnice Anna Kellnerová

Anna Kellnerová

Když koně přijdou na parkurovou dráhu, úplně se prý změní. „Narostou, stanou se z nich osobnosti a cítí atmosféru kolem sebe,“ popisuje parkurová závodnice Anna Kellnerová.

Prague PlayOffs bude premiérou finále celoroční globální soutěže jednotlivců a týmů. Do Prahy se sjede světová špička, nejlepší parkuroví jezdci světa (a vůbec poprvé v historii se uskuteční týmové vyřazovací závody). Závodit zde bude i český tým Prague Lions, který v poslední době sklízí úspěchy. Jezdí za něj třeba Aleš Opatrný nebo Anna Kellnerová. Vaše vstupenky jsou hned na úvodní den celé akce, na čtvrtek 13. prosince.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska cenu gastronomickou. Máme pro Vás dárkový poukaz pro 2 osoby na ochutnávky v některé z restaurací, které jsou zapojeny do Grand restaurant festivalu.

Jeho už 10. se koná od 15. ledna do konce února příštího roku v 91 TOP restauracích a 36 městech po celé republice. Tento ročník je zasvěcen velikánovi světového umění a vědy - Leonardu da Vinci; inspirací tohoto ročníku je Chuť da Vinci.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio