Soutěž: Za 3 správné odpovědi vitaminová bomba pro vaše zdraví

14. leden 2021

Pokud dnes 14. 1. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, díky které si vybudujete imunitu vůči zimním plískanicím.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme vám velkou sadu produktů od společnosti Prom-IN, které by se vám mohly hodit nejen v této podzimní době. Společnost Prom-IN se totiž zaměřuje na výrobu doplňků výživy pro podporu imunity a celkového zdraví a je také lídrem v oblasti sportovní výživy.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Ve vašem balíčku najdete třeba přípravek Health Balance, který je vhodný pro celkovou revitalizaci organismu pro osoby vystavené zvýšené fyzické a psychické zátěži – ať už to jsou sportovci, nebo třeba manažeři. Pošleme vám také zinek kombinovaný s hořčíkem pro regeneraci a podporu hormonální rovnováhy, komplex vitamínů a minerálů Vita Solution nebo doplněk stravy v kapslích Gelatine +, což je kloubní výživa na bázi kolagenu obohaceného o vitamin C a další produkty.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát sadu CD, zejména z produkce vydavatelství Radioservis. Bude mezi nimi třeba nedávno vydaná audio detektivka Josef Mareš: Okno smrti.

Čtěte také

Je to už druhá rozhlasová hra bývalého policisty a scenáristy Mareše, který je známý především díky televiznímu seriálu Případy 1. oddělení, jehož byl jedním ze scenáristů. V Oknu smrti se inspiroval smutným příběhem ženy, která́ v roce 2000 zemřela po pádu z okna. Režisérkou hry je opět Martina Schlegelová, která obsadila do hlavních rolí Viktora Preisse a Václava Neužila.

Součástí ceny bude třeba i CD Prolhaný život dospělých od italské autorky píšící pod pseudonymem Elena Ferrante, autorky bestselleru, tetralogie Geniální přítelkyně. Na nahrávce ji výherci získají ve výborném podání herečky Terezy Hofové.

A přidáme třeba i audioknihu autora Pavla Kosatíka s názvem Člověk má dělat to, nač má sílu s podtitulem Život Olgy Havlové. Jedná se o audiopodobu stejnojmenné knižní předlohy v podání Jiřího Ornesta.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio