Soutěž: Za 3 správné odpovědi vitaminová bomba pro vaše zdraví

21. leden 2021

Pokud dnes 21. 1. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás cenu, díky které si vybudujete imunitu vůči zimním plískanicím.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme vám velkou sadu produktů od společnosti Prom-IN, které by se vám mohly hodit nejen v této podzimní době. Společnost Prom-IN se totiž zaměřuje na výrobu doplňků výživy pro podporu imunity a celkového zdraví a je také lídrem v oblasti sportovní výživy.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Ve vašem balíčku najdete třeba přípravek Health Balance, který je vhodný pro celkovou revitalizaci organismu pro osoby vystavené zvýšené fyzické a psychické zátěži – ať už to jsou sportovci, nebo třeba manažeři. Pošleme vám také zinek kombinovaný s hořčíkem pro regeneraci a podporu hormonální rovnováhy, komplex vitamínů a minerálů Vita Solution nebo doplněk stravy v kapslích Gelatine +, což je kloubní výživa na bázi kolagenu obohaceného o vitamin C a další produkty.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám tentokrát sadu knih pro dlouhé zimní večery. Mezi vašimi tituly bude třeba novinka od švédského spisovatele Jonase Jonassona, autora bestselleru Stoletý stařík. Jeho nejnovější kniha se jmenuje Sladká pomsta a je to nepředvídatelná jízda napříč kontinenty a světem umění, která vám nedá vydechnout.

Mezi knihami bude i úplná novinka z pera Michaela Robothama, právě vydaný psychologický kriminální thriller, světový bestseller s názvem Hodná a zlobivá holka, který je první knihou z nové série tohoto úspěšného australského autora.

A přidáme třeba i knihu Kde rostou divoké třešně, což je naopak romantický historický román od známé britské autorky Laury Madeleine, odehrávající se po skončení 1. světové války.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio