Soutěž: Za 3 správné odpovědi vás vezmeme na špičkový parkur

Pokud dnes 14. 11. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás ceny, které potěší hlavně milovníky koní.

Máme pro vás totiž 4 vstupenky na skvělou parkurovou akci Global Champions Prague PlayOffs 2019, která se uskuteční příští týden od 21. do 24. listopadu v O2 aréně. Půjde o největší show v historii světového parkuru významem srovnatelnou třeba s předloňským tenisovým Laver cupem.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

1. ročník Prague PlayOffs se v Praze konal v loňském roce a měl velký úspěchI letos se do Prahy sjedou nejlepší parkuroví jezdci světa a závodit zde bude i místní tým Prague Lions, za který jezdí také česká jezdkyně Anna Kellnerová. Ta se bohužel kvůli zranění pražských závodů nezúčastní, bude jen ambasadorkou akce.

Letos je pro diváky připravený nový formát, budou se moci podívat na takzvané opracoviště, kde se koně připravují bezprostředně před závodem – to bude totiž v nově postavené hale O2 Universum.

A připravený je také atraktiví doprovodný program, který nabídne velkolepou artistickou a audiovizuální show v režii Michala Cabana a také jedinečnou koňskou show. Návštěva Global Champions Prague PlayOffs pro Vás určitě bude skvělý zážitek

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, zašleme Vám dnes sadu knih včetně publikace Poslední revoluce s podtitulem „Jak jsme žili (1985-1992)“ publicisty Martina Komárka a fotografa Herberta Slavíka.

Kniha, která osloví všechny generace, ukazuje vývoj v naší republice od slábnoucí diktatury konce 80. let přes revoluční vzepětí listopadových událostí až k nové demokracii a hořkému dělení republiky.

Mnohé z fotografií použitých v této knize jsou publikovány poprvé, stejně jako zákulisní informace, ke kterým měl Martin Komárek přístup díky svému otci Valtru Komárkovi, jednomu z předních aktérů listopadu 1989.

Mezi vašimi knihami bude kromě toho také napínavý thriller irského spisovatele Juliana Gougha s názvem Spojení.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.