Soutěž: Za 3 správné odpovědi vás vezmeme na muzikál na ledě

6. září 2019

Pokud dnes 6. 9. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás vstupenky na pohádkovou show plnou hudebních i sportovních hvězd.

Výherce, který dnes odpoví správně na všechny otázky moderátora, získá vstupenky na světově unikátní muzikál na ledě Popelka s hudbou Petra Maláska a písňovými texty Václava Kopty, který zahájí letošní turné v Ostravě a představí se celkem v 9 městech.

Muzikál na ledě Popelka s mezinárodním obsazením je překrásným divadlem, muzikálem s nádhernou hudbou a hlavně krasobruslařskou show plnou evropských hvězd. Po úspěchu v zahraničí se vrací do Česka a teď na podzim zahájí už svou 9. sezónu. Hlasy Popelce a princi propůjčili Lucie Bílá a Ondřej Ruml, v hereckých a pěveckých rolích vystupují Pepa Vojtek, Dana Morávková, Tomáš Savka, Hanka Křížková, Vlastimil Harapes a další.

Můžete se těšit na výpravné představení, které se odehrává současně na ledové ploše a působivém variabilním jevišti s filmovou projekcí. Uvidíte hvězdné herecké obsazení, excelentní krasobruslařské výkony, náročná akrobatická čísla, připravená je speciální světelná kompozice, 300 dobových kostýmů, kouzla a spousta dalších efektů. Můžete si vybrat, do kterého města budete vstupenky chtít.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete sadu komiksů od nakladatelství Crew. Můžete si vybrat, zda chcete sadu pro děti nebo pro dospělé. Mezi těmi dětskými může být třeba kniha Můj první komiks: Avengers: Rukavice nekonečna nebo Velká kniha Barta Simpsona. Mezi komiksy pro dospělé třeba Temná věž: Zrození pistolníka nebo Mýty: Legendy v exilu a další tituly.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio