Soutěž: Za 3 správné odpovědi tentokrát získáte chytrou novinku

Chytrý mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7

Pokud dnes 26. 6. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o elektroniku.

Do soutěže nám ji věnovala síť ryze českých internetových obchodů s počítači a elektronikou CZC.cz, která patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou u nás.

Dneska pro Vás máme  chytrý mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7. Je to úplná novinka, mobil se začal prodávat teď v červnu, je to výkonný a dobře vybavený telefon.

Má operační systém Android, kvalitní duální fotoaparát, velký displej, vysoký výkon a precizním designem.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

„Hvězdné léto“ odkazující k hvězdám nad hlavou i na pódiu připravilo pod žižkovskou věží v Mahlerových sadech na Praze 3 Divadlo Kalich. Repertoár nabízí herecky atraktivně obsazené komedie několika pražských divadel.

Vybrat si tentokrát budete moci ze vstupenek na představení „Bez předsudků“, což je komedii o tajemstvích, na která se muži ostýchají ptát žen a ženy mužů, ve kterém hrají Jana Paulová a Pavel Zedníček úctyhodných 15 let a má na svém kontě přes 400 repríz.  Nebo Vám nabídneme vstupenky na představení „Jméno“, což je komedie o tom, že mezi přáteli by žádné téma nemělo být tabu, s Lindou Rybovou, Romanem Zachem, Janem Dolanským, Janou Janěkovou ml. a Petrem Lněničkou.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.