Soutěž: Za 3 správné odpovědi tentokrát získáte chytrou novinku

Chytrý mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7
Chytrý mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7

Pokud ve dnech 14. 6. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o elektroniku.

Do soutěže nám ji věnovala síť ryze českých internetových obchodů s počítači a elektronikou CZC.cz, která patří mezi největší a nejoblíbenější internetové obchodníky s počítači a elektronikou u nás.

Dneska pro Vás máme  chytrý mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 7. Je to úplná novinka, mobil se začal prodávat teď v červnu, je to výkonný a dobře vybavený telefon.

Má operační systém Android, kvalitní duální fotoaparát, velký displej, vysoký výkon a precizním designem.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska cenu od jednoho z partnerů Českého olympijského výboru. Jedná se o cenu, která souvisí s Olympijským dnem a T - mobile Olympijským během, konkrétně to bude skvělý batoh z minulé olympijské kolekce od společnosti Alpine pro.

Olympijský běh a další sportovní aktivity se se konají po celém světě na oslavu Olympijského dne. U nás se v rámci Olympijského dne pořádají pod záštitou Českého olympijského výboru běžecké závody pro všechny věkové kategorie už od roku 1987.

Letošní oslava připadá na příští středu 19. června, v rámci T-Mobile Olympijského běhu 2018 vyběhne na různých místech po celé republice přes 70 tisíc různých běžců – ať už jako součást oficiálního závodu v tzv. zlatých, stříbrných či bronzových městech, ale třeba i ve školních bězích pro děti. Hlavní závod večer po 18:00 té hodině bude zase odstartovaný v přímém přenosu Radiožurnálu, živě z našeho stříbrného R-streamu z pražské Stromovky.

Jako zvláštní bonus Vám dneska, v případě Vašeho zájmu, ještě pošleme 2 vstupenky na atletický mítink „Zlatá tretra“, který se koná 20. května v Ostravě a to už po 58.!

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.