Soutěž: Za 3 správné odpovědi silvestrovská cena

31. prosinec 2018

Pokud dnes 31. 12. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás netradiční cenu.

Pošleme Vám dárkové poukazy pro 2 osoby na degustaci od společnosti Bartida. Jedná se o degustaci rumovou či whisky degustaci! Tyhle poukazy nám do soutěže věnovala společnost Bartida, což je výrobce tradičních českých likérů BARTIDA ORIGINÁL a dovozce kvalitních, značkových destilátů z celého světa.

Degustace vede vyškolený personál, který vybírá ty nejlepší vzorky rumů z nabídky, patří mezi ně rumy z Kolumbie, Dominikánské republiky, Barbadosu, Kuby nebo Venezuely. Degustace probíhají v Praze a v Ostravě, termín si domluvíte podle Vašich možností – nemusíte mít obavy, platnost poukazů je dlouhá.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska vstupenky do pražského Divadla Kalich. Budete si moci vybrat mezi představením „Moje hra“ s podtitulem „andělská komedie“. Tahle inscenace je jedinou příležitostí vidět na divadelním jevišti Jiřího Bartošku, spolu s ním hrají Jana Janěková ml., Zuzana Bydžovská, Vlasta Peterková a další.

Můžete si vybrat ale i představení „Dvě noci na Karlštejně“, což je nová komedie z pera vyhledávaného autora Petra Kolečka v režii Davida Drábka o svatebním dni jednoho českého podnikatele, který právě koupil Karlštejn (hrají zde Václav Kopta, Igor Chmela, Lucie Benešová a Jana Bernášková).

Anebo Vám nabídneme vstupenky na hru „Božská Sarah“, což je strhující herecký výkon Ivy Janžurové v působivé hře o posledním létě světově proslulé herečky a vyhlášené skandalistky Sarah Bernhardtové.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio