Soutěž: Za 3 správné odpovědi rychlovarná konvice!

16. leden 2019

Pokud dnes 16. 1. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát z oblasti gastronomie.

Jde o dárek, který do soutěže věnovala společnost De Longhi - konkrétně Vám zašleme špičkovou rychlovarnou konvici De Longhi Distinta o objemu 1,7 l s luxusním designem.

Protože značka De Longhi je jedním z partnerů „Grand restaurant festivalu“, přidáme Vám od ní ještě veliké (kilové) balení zrnkové kávy De Longhi Kimbo Espresso Prestige. Káva je směsí 65% Arabica ze tří druhů kávy z Brazílie, Kolumbie a Peru a 35% asijské Robusty původem z Indie a Vietnamu. Z kávy si snadno připravíte lahodné espresso nebo krémové cappuccino, přesně dle vaší chuti.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu knížek. Bude mezi nimi zejména minulý týden vyšlá kniha „Příběhy Ježíškových vnoučat“, jejími autory jsou Olga Štrejbarová a Martin Ondráček. Díky knize si můžete připomenout, jak silné emoce se za každým příběhem dárku pro seniory skrývají. Že nejde jen o ty příběhy mediálně vděčné, ale že neméně důležitý může být stisk ruky, pohlazení, chvilka, v níž se ztratí smutek a samota. Kniha je zároveň připomínkou práce stovek nezištných dobrovolníků a je doplněná i desítkami reportážních snímků.

K tomu Vám ještě přidáme vstupenky na výstavu vítězných a dalších vybraných fotografií a videí 24. ročníku soutěže Czech Press Photo. Ta se koná až do 30. ledna v Křížové chodbě a Rytířském sále pražské Staroměstské radnice. Máte tak ještě dva týdny pro poznání vítězů, nominovaných a objevení nových příběhů. Czech Press Photo slouží jako přehled událostí loňského roku, kde si je můžete příjemnou formu zrekapitulovat.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio