Soutěž: Za 3 správné odpovědi relaxační start do nového roku

Wellness

Pokud dnes 2. 1. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o relaxační neděli.

Máme pro Vás dárkový poukaz na pobyt „Relaxační neděle pro 2 osoby“ v horských hotelech ve Velkých Karlovicích, konkrétně ve Spa hotel Lanterna. Váš pobyt bude zahrnovat ubytování pro 2 osoby na 1 noc, snídani, večeři formou teplého a studeného bufé, vstup do wellness s termálními bazény a saunovými rituály, ale třeba i zapůjčení holí na nordic walking, který je v současné době velmi populární.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska vstupenky do pražského Divadla Kalich. Budete si moci vybrat mezi představením „Moje hra“ s podtitulem „andělská komedie“. Tahle inscenace je jedinou příležitostí vidět na divadelním jevišti Jiřího Bartošku, spolu s ním hrají Jana Janěková ml., Zuzana Bydžovská, Vlasta Peterková a další.

Můžete si ale vybrat i představení „Dvě noci na Karlštejně“, což je nová komedie z pera vyhledávaného autora Petra Kolečka v režii Davida Drábka o svatebním dni jednoho českého podnikatele, který právě koupil Karlštejn (hrají zde Václav Kopta, Igor Chmela, Lucie Benešová a Jana Bernášková).

Anebo Vám nabídneme vstupenky na hru „Božská Sarah“, což je strhující herecký výkon Ivy Janžurové v působivé hře o posledním létě světově proslulé herečky a vyhlášené skandalistky Sarah Bernhardtové.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.