Soutěž: Za 3 správné odpovědi relax pro páry

27. květen 2020

Pokud dne 27. 5. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o relaxační neděli.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám dárek jako inspiraci pro jarní výlet, když už teď bude díky uvolňování opatření opět možné cestovat po republice.

Bude to dárkový poukaz na pobyt „Relaxační neděle pro 2 osoby“ v horských hotelech ve Velkých Karlovicích – buď ve Spa hotelu Lanterna, nebo ve Wellness hotelu Horal.

Váš pobyt bude vždy zahrnovat ubytování pro 2 osoby na 1 noc, snídani, večeři formou teplého a studeného bufetu, neomezený vstup do wellness s termálními bazény a saunovými rituály, ale třeba i zapůjčení holí na nordic walking, který je v současné době velmi populární.

Oba hotely, jak Lanterna, tak Horal jsou vyhlášené velice dobrou kuchyní, každoročně se účastní Karlovského gastrofestivalu. A v obou se v průběhu celého roku koná řada tematických zážitkových pobytů a akcí, na což se už letos také začínají chystat.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, pošleme vám dnes 2 celodenní vstupenky do pražské zoologické zahrady. Od pondělí 25. května jsou zde znovu otevřeny nejen venkovní, ale i vnitřní expozice, pavilony, restaurace nebo hřiště (pochopitelně při dodržení některých omezujících podmínek, které se týkají zejména nošení roušek a dodržování rozestupů).

Čtěte také

V pražské ZOO se můžete, pokud jde o mláďata, těšit hlavně na dvě krátce po sobě narozené sloní samičky, které v Praze zůstanou a jednou zde položí základ nové rodinné skupiny.

A už brzy se budete moci podívat do nově vybudované expozice, která je věnovaná Tasmánii a Austrálii. Autoři ji nazvali Darwinův kráter a najdete v ní kromě vzácných ďáblů medvědovitých i dalších 21 druhů australské fauny, stromové kapradiny a jinou australskou flóru.

Ke vstupenkám ještě přidáme něco pro vaše děti. Bude to knížka naší kolegyně z ČRo Dvojka a Regina DAB Praha Kateřiny Kubalové. Jmenuje se Kouzelné karamelky na dobrou noc.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio