Soutěž: Za 3 správné odpovědi relax pro páry

Pokud dne 13. 5. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o relaxační neděli.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, pošleme vám dárek jako inspiraci pro jarní výlet, když už teď bude díky uvolňování opatření opět možné cestovat po republice.

Bude to dárkový poukaz na pobyt „Relaxační neděle pro 2 osoby“ v horských hotelech ve Velkých Karlovicích – buď ve Spa hotelu Lanterna, nebo ve Wellness hotelu Horal.

Váš pobyt bude vždy zahrnovat ubytování pro 2 osoby na 1 noc, snídani, večeři formou teplého a studeného bufetu, neomezený vstup do wellness s termálními bazény a saunovými rituály, ale třeba i zapůjčení holí na nordic walking, který je v současné době velmi populární.

Oba hotely, jak Lanterna, tak Horal jsou vyhlášené velice dobrou kuchyní, každoročně se účastní Karlovského gastrofestivalu. A v obou se v průběhu celého roku koná řada tematických zážitkových pobytů a akcí, na což se už letos také začínají chystat.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, pošleme vám dnes sadu CD, zejména z našeho vydavatelství Radioservis. Bude mezi nimi například úplná novinka Žít jako singl, což je soubor povídek devíti současných českých autorů, které napsali na současné téma života bez stálého partnera. Jde o audio podobu stejnojmenné knihy.

Mezi autory povídek jsou Petra Soukupová, Miloš Urban, Emil Hakl, Marek Epstein, Markéta Hejkalová nebo třeba Tomáš Baldýnský a další. Čtou Jana Stryková, Klára Sedláčková Oltová, Václav Neužil, Aleš Procházka, Vilma Cibulková nebo Dana Černá.

V balíčku obdržíte také audio verzi známé knihy Václava Erbena Poklad byzantského kupce s populárním kapitánem Exnerem v hlavní roli, kterého hlasově ztvárnil Tomáš Jirman.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.