Soutěž: Za 3 správné odpovědi projížďka se psím spřežením

Pokud dnes 14. 1. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o velmi netradiční výlet.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, zašleme vám opravdu pěknou cenu v podobě netradičního zážitku. Jedná se o dárky souvisejících s filmem Amundsen, který měl premiéru na konci loňského roku.

Od jednoho z partnerů filmu pro vás máme poukaz na zážitkovou jízdu psím spřežením od provozovatele serveru Psíspřežení.cz, zkušeného mushera Jiřího Vondráka. 

Jezdí se v okolí Pece pod Sněžkou, zvlněnou krajinou střední částí Krkonoš, bez prudkých zatáček, nebezpečných sjezdů a stoupání. Trasa je vhodná i pro úplné začátečníky a součástí ceny je pochopitelně i instruktáž k řízení saní a ovládání psího spřežení. Poukaz platí celý letošní rok, nemusíte ho tedy využít jen na sněhu, ale třeba i v létě, kdy se jízdy také konají.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

K poukazu vám ještě přidáme další stylové dárky související s filmem Amundsen, jako je například stylová beranice, láhev „placatka“ na něco pro zahřátí či unikátní stírací mapa.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska vstupenky do pražského Divadla Kalich. Budete si moci vybrat, jestli dáte přednost vstupenkám na muzikál s největšími hity skupiny Elán s názvem Voda (a krev) nad vodou, nebo na jednu z nejslavnějších komedií všech dob – Molièrova Lakomce, kterou si divadlo „nadělilo“ ke svým 20. narozeninám a zároveň hlavní roli Harpagona věnovalo Pavlu Zedníčkovi k jeho sedmdesátinám.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.