Soutěž: Za 3 správné odpovědi přenosná trouba

25. prosinec 2018
Babiččin pečený králík

Pokud 25. 12. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny.

Zašleme vám elektrickou přenosnou troubu, neboli Pečenku od společnosti ETA, která je určená pro různé způsoby přípravy jídla jako je například vaření, dušení, pečení, zapékání či udržování pokrmů v teplém stavu.

Pečenka je praktický výrobek, který usnadní vaření. Má jednoduché ovládání, pracovní nádobu s nepřilnavým povrchem (Teflonem) a zaručuje zdravý způsob přípravy potravin.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete tentokrát sadu hudebních nosičů, které se výborně hodí k Vánocům. Bude mezi nimi např. moc pěkné, trošku netypické album Ondřeje Rumla s názvem „Zapomenutý příběh“. Kromě 10 písní s vánoční tematikou, které napsal renesanční umělec Zdeněk N. Bričkovský, a známé koledy „Narodil se Kristus Pán“ na desce zaznívá průvodní slovo Bolka Polívky, který připomíná, proč Vánoce vlastně slavíme. Zapomenutý příběh vypráví nejen o narození Ježíška v Betlémě, ale i o tajemném zrození zářivého Světla v nás a můžete se s ním už teď naladit do klidné a slavnostní atmosféry blížících se vánočních svátků.

Mezi Vašimi hudebními nosiči bude i LP s prvním českým nastudováním muzikálu Andrew Lloyd Webbera a Tima Rice „Jesus Christ Superstar“, který vyšel teď v půlce listopadu vůbec poprvé na vinylu. Můžete si vychutnat Kamila Střihavku, Dana Bártu, Báru Basikovou a další protagonisty tohoto mimořádně úspěšného, vlastně kultovního muzikálu (v perfektním zvuku a ve skvělém přebásnění Michaela Prostějovského).

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

Spustit audio
autor: Petra Sklenářová