Soutěž: Za 3 správné odpovědi potěšíme milovníky norské kvality

9. říjen 2019

Pokud 9. 10. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát hlavně pro znalce funkční módy.

Pošleme Vám poukázku v hodnotě 3.000,- na nákup v obchodě Norský svět.cz.

E-shop nabízí různé druhy oblečení

Cenu si můžete sami vybrat – může to být třeba norský vlněný svetr, čepice, rukavice, nebo špičkové termoprádlo Brynje of Norway, které vás udrží v jakémkoliv počasí v dokonalém teple a suchu. Termoprádlo je vyrobené ze špičkových materiálů, především z velmi jemné merino vlny a využívá k dokonalé izolaci velké vzduchové kapsy, které drží u těla teplo. Termoprádlo využívají polární expedice, záchranáři i norská armáda. Vybrat si můžete ale třeba i šaty, sukně, ponča, rukavice i čepice; zdobí je krásné tradiční norské vzory.

Cenu si můžete vybrat na e-shopu Norskýsvět.cz nebo si osobně v prodejně v Jesenici u Prahy.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska dárky, které souvisejí se „Signal festivalem“, který se koná v Praze tento týden od 10. do 13. října.

Máme pro Vás buď tzv. Signal Pass, což je vstupenka, která zahrnuje vstupy do Galerijní zóny a na 3D videomapping (Tyršův dům) a platí po celou dobu festivalu. Nebo Vám zašleme vstupenky na audiovizuální show, která se koná v pražském kostele U Salvátora.

Jednou z „atrakcí“ festivalu bude i náš stříbrný R-stream, živě budeme ze Signal festivalu vysílat v pátek 11. října Večerní Radiožurnál už od 18:30 hod. do půlnoci, moderuje ho Zuzana Burešová.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Ani pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo a současně překvapení od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio