Soutěž: Za 3 správné odpovědi potěšení pro milovníky dobrého jídla

Pokud dnes 20. 1. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o gastronomii.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro Vás dneska cenu „gastronomickou“, sadu dárků s gastronomií souvisejících.

Bude mezi nimi zejména dárkový poukaz pro 2 osoby na ochutnávky v některé z restaurací, které jsou zapojeny do „Grand restaurant festivalu“. Jeho už 11. ročník se koná od 15. ledna do konce února letošního roku v 89 TOP restauracích po městech po celé republice.

Tématem tohoto ročníku je „sci-fi v kuchyni aneb jídlo budoucnosti“.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

K voucherům Vám přidáme dárkové balení skvělé zrnkové kávy ze sítě pražíren a kaváren Mamacoffee. Jejich heslem je „káva s příběhem“ a kávu pečlivě vybírají, nakupují za důstojných podmínek, praží je ve vlastních pražírnách. Máme pro Vás konktrétně kávy z Brazílie nebo Nikaraguy, vhodné na přípravu espresa i moka konvičky.

A aby toho ještě nebylo málo, přidáme i set vína „TGM“ z Templářských sklepů Čejkovice. Tohle víno bylo vytvořeno k jubileu 100 let Československa v předloňském roce, hrozny vybrány z nejkvalitnějších partií jednotlivých odrůd, po nalahvováni byla vína uložena v tajemných chodbách templářských sklepů, kde dozrála do nejlepší možné jakosti.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska sadu cen souvisejících s projektem Czech Press Photo.

Její součástí budou zejména vstupenky na výstavu vítězných a dalších vybraných fotografií a videí jubilejního 25. ročníku soutěže Czech Press Photo. Ta se koná až do 30. ledna v Křížové chodbě a Rytířském sále pražské Staroměstské radnice.

Ke vstupenkám Vám ještě přidáme tištěný katalog nejlepších snímků, který obsahuje snímky, které by neměly zůstat zapomenuty. Najdete v něm nejen stovky neuvěřitelných letošních fotografií rozdělených podle kategorií a sérií, ale i vítězné fotografie ročníků předchozích (od roku 1995).

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.