Soutěž: Za 3 správné odpovědi perfektní dárek pro děti

20. prosinec 2018

Pokud ve dnech 20.-21. 12. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát hlavně pro děti.

Mezi cenami bude hlavně dárkový poukaz, resp. předplacená karta (na 500,- Kč) na atrakce v pražském hračkářství Hamleys, což je největší hračkářství u nás se spoustou atrakcí a zábavy pro děti. Kartu můžete použít třeba na jízdy na velkém benátském kolotoči, na vstup do zrcadlového bludiště, jízdu na dálkově ovládaných autíčkách a další atrakce.

Ke kartě do Hamleys Vám přidáme ještě sadu dětských knížek a CD, mezi kterými bude např. právě vyšlé CD od Radioservisu, oblíbené „Hurvínkovy příhody 3“.  Tento 3. díl obsahuje několik neznámých Hurvínkových příběhů z rozhlasového archivu (ze sedmdesátých a osmdesátých let), které spojuje autorství Vladimíra Straky, Luboše Homoly, Jiřího Středy a stejně jako u předchozích dvou dílů interpretační umění Miloše Kirschnera a Heleny Štáchové.

A k tomu Vám ještě přidáme některou z oblíbených deskových her od značky Dino Toys.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu dárků od Umělecko-průmyslového musea v Praze. Aktuálně zde můžete (až do 20. ledna) navštívit třeba velmi žádanou výstavu „Hana Podolská, legenda české módy“, která připomíná nejznámější a nejoblíbenější módní salon meziválečné české společnosti.

Další zajímavou výstavou, kterou můžete v Umělecko-průmyslovém muzeu vidět je třeba „Design ve službách demokracie / Krásná jizba“, která reprezentuje příkladný způsob propojení vysokých estetických a funkčních nároků s praktickými aspekty průmyslové výroby v letech 1927–1948 a představuje artefakty designu z různých materiálů; nebo zde můžete vidět komorní výstavu „Loutky a hračky“ Ladislava Sutnara a další.

Součástí Vaší ceny jsou nejen 2 vstupenky na kteroukoliv výstavu, ale také velice pěkný, exkluzivní nástěnný kalendář Uměleckoprůmyslového muzea, který tentokrát vznikl ve spolupráci s Baletem Národního divadla v Praze.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio