Soutěž: Za 3 správné odpovědi péče o vaše tělo

14. prosinec 2018

Pokud dnes 14. 12. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát jde o elektroniku.

Za všechny správné odpovědi dostanete sadu cen od společnost Isolit-Bravo, která je ryze českým výrobcem domácích elektrospotřebičů; tentokrát to bude sada věcí z oblasti „péče o tělo“. Mezi cenami bude třeba elegantní osobní váha Bravo, na které zjistíte nejen svou hmotnost, ale třeba také hydratační a tukové hodnoty; mezi její funkce patří měření svaloviny a poměr skeletu, zobrazuje návrh denní potřebné dávky kalorií a má další funkce.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Dále mezi cenami bude praktická vyhřívací elektrická dečka, která je určena k prohřátí jednotlivých partií lidského těla, což se může hodit v nestálém počasí.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu knížek. Bude mezi nimi třeba nedávno vyšlá kniha s názvem Horečka od velice talentovaného a mezinárodně uznávaného jihoafrického autora Deona Meyera. Kniha je silný příběh o lásce, o zradě a o přežití ve světě zdevastovaném smrtelným virem známým jen jako Horečka.

Mezi knížkami bude třeba i krimi román Inspektor Prevít od oblíbeného jihočeského spisovatele Františka Niedla, kdy hrdinou knihy je detektiv 17. okrsku newyorské policie Timothy Prévit….

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio