Soutěž: Za 3 správné odpovědi moderní městský batoh

28. srpen 2023

Pokud dnes 28. 8. odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro Vás špičkový městský batoh.

Pokud odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte dneska skvělou cenu, která by se Vám mohla hodit s blížícím se začátkem nového školního roku.

Do soutěže jí věnovala společnost Solight Holding, která je distribučním specialistou na českém i slovenském trhu pro světoznámou značku zavazadel, brašen a batohů vysoké kvality značky Thule.

My pro Vás máme od nich špičkový moderní městský batoh Thule Exeo v okrové barvě s objemem 28 l. Batoh má ekologicky šetrnou konstrukci z recyklovaných materiálů a usnadňuje pohyb ve městě, ve škole i mimo ni. Kromě velkého hlavního oddílu pro uložení knih, složek a denních potřeb má mnoha dalších kapes a kapsiček - pro ochranu Vašeho notebooku má vyvýšenou polstrovanou kapsu, kapsu na uložení brýlí nebo telefonu, vnitřní kapsy pro psacích potřeby, klíče, čipové karty; pro snadné uložení láhve s vodou dvě boční kapsy atd. a různé speciální detaily.

Thule je slavná švédská značka, od roku 2010 vstoupila také do segmentu vysoce kvalitních zavazadel a batohů jak pro pohyb ve městě, tak pro cestování či pro pobyt v přírodě. Thule vyrábí například prostorné kufry na kolečkách (včetně příručních) jak pro manažery, tak pro sportovce. Na městské či studentské stylové batohy používá recyklované eko materiály s vysokou odolností.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, pošleme Vám sadu novinkových knih pro Vaše ještě letní čtení. Knih bude více, bude mezi nimi např. právě vyšlý Sudetský dům 2 od mladého českého autora Štěpána Javůrka. Kniha navazuje na 1. díl, vyšlý před rokem. Odehrává se po 2. světové válce, v letech 1947 – 50, v době, kdy se v pohraničí po odsunu Němců pomalu usazují noví obyvatelé, kteří hospodaří na přidělených a získaných pozemcích. Kniha provede obdobím komunistického puče a dobou prvních temných let. Nové pořádky dopadaly úplně na všechny a v pohraničí byl život zvláště těžký.

Čtete rádi?

Zašleme Vám i novinku od spisovatele Vlastimila Vondrušky s názvem Katův odkaz. Katův odkaz je už 17. románem z cyklu Letopisy královské komory, jejichž hrdinou je písař královské komory Jiří Adam z Dobronína, který v tomto díle řeší záhadu tajemného zmizení vdovy po místním katovi…

A pro odlehčení přiložíme ještě i novinku Blanka Malá: Láska ve špičce italské boty.

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio