Soutěž: Za 3 správné odpovědi kvalitní bunda na zimu

Pokud ve dnech 19. 11. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, získáte dárek od společnosti Alpine pro. 

Cena, kterou Vám zašleme, je to velmi pěkná softshellová bunda z loňské olympijské kolekce a je to pro Vás cena opravdu originální – jedná se o tzv. vrchní bundu, kterou měli pouze naši olympionici, která se nedala v běžné prodejní síti koupit. Určitě si pamatujete, že celá kolekce je inspirovaná 100. výročím naší republiky.

Bunda je ideální na všechny druhy sportů i do města. Je vyrobená z voděodolného a větru odolného materiálu se speciální membránou, má anatomicky tvarovaný střih a stahovatelnou kapuci.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska cenu sportovní, fotbalovou. Protože, jak už určitě víte z našeho vysílání, je Radiožurnál od začátku letošní fotbalové sezóny partnerem AC Sparta Praha, máme pro Vás v průběhu sezóny vstupenky na některé jejich domácí zápasy FORTUNA:LIGY.

Tentokrát pro Vás máme vstupenky na zápas s SK Dynamo České Budějovice, které Sparta odehraje tento pátek 22. 11. od 18:00 hodin na domácím hřišti, tedy v Generali Areně na pražské Letné.

Ke vstupenkám Vám ještě přidáme knihu „GÓLové (půl)století československého fotbalu“, která je takovou „procházkou“ historií československého fotbalu. Má podtitul „100 fotbalových historek“  - co rok, to příběh z fotbalového prostředí. Knihu vytvořili tři zkušení muži - novináři Miloslav Jenšík, Jaroslav Kolář a Václav Tichý, kteří zažili fotbal z různých pozic a mnohé z toho, o čem píší, zažili na vlastní kůži. Historky jsou spojením zkušeností, informací ze zákulisí i vlastních prožitků a zajímavostí a jsou doplněny množstvím fotografií i originálními kresbami Petra Urbana a Milana Kounovského.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.