Soutěž: Za 3 správné odpovědi kontinentální snídaně v hotelu Savoy

Hotel Savoy v Praze
Hotel Savoy v Praze

Pokud dnes 10. 6. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o gastronomický zážitek.

Máme pro Vás voucher na kontinentální snídani pro 2 osoby v hotelu Savoy v Praze, který se nachází v blízkosti Pražského hradu.

Snídaně v hotelu Savoy v Praze

Snídaně se zde podávají formou bufetu, budete si moci dát cokoliv ze snídaňového menu a kromě tradičního slaného a sladkého pečiva, sýrů, uzenin, variací ovoce a zeleniny čerstvé i grilované jsou připraveny třeba i palačinky, omelety, vejce Benedikt (ve zdejší snídaňové nabídce ve verzi s lososem i vegetariánskou verzi s avokádem) a další lahůdky. Voucher můžete uplatnit po celé léto, až do konce letošního srpna.

K voucheru Vám přidáme ještě další dárky z oblasti gastronomie.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska vstupenky na ojedinělou akci – na Speedway Grand Prix v ploché dráze. Závod se koná už tuto sobotu 15. června na pražském stadionu Markéta a v tuhle chvíli je už úplně vyprodáno, takže máte ojedinělou možnost ho navštívit jen díky Radiožurnálu.

Česko hostilo světové finále Horizon Grand Prix. Netradiční závod autíček na vodíkový pohon

Souboj autíček na závodní trati Horizon Grand Prix

Šest hodin úporného zápolení na závodní dráze, studentské týmy z celého světa a malá autíčka na dálková ovládání. Tak vypadají závody seriálu Horizon Grand Prix. Modely aut připomínají elektrická autíčka z hračkářství, tužkové baterky byste ale pod jejich kapotou hledali marně – všechna totiž jezdí na vodík.

Speedway Grand Prix je seriálem individuálního Mistrovství světa jednotlivců na krátké ploché dráze.

Na Markétě se představí šestnáctka nejlepších světových borců. Budete tak moci být svědky tvrdých a nelítostných bojů o body do seriálu o titul mistra světa na ploché dráze.

V Praze se bude jednat už o 23. ročník závodu, žádný jiný pořadatel na světě se podobnou sérií pochlubit nemůže. Určitě to pro Vás tedy bude skvělý zážitek, návštěvnost se při Grand Prix na Markétě stabilizovala a každoročně jsou ochozy stadionu zaplněny a průměrná návštěvnost je kolem 10 tisíc diváků. Světová esa můžete vidět už již v pátek 14. června – v odpoledním tréninku budou bojovat o nevýhodnější pozice na startu.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.