Soutěž: Za 3 správné odpovědi dnes získáte sportovní náramek

4. červen 2019

Pokud ve dnech 4. 6. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o sport.

Chůze by měla být součástí běžné denní hygieny. Stačí půlhodina denně

Chůze, listí, podzim

Aktivní chůze jako součást běžné denní hygieny. Šest tisíc kroků prodlužuje život. Kardiolog Aleš Linhart a doktor Jan Hugo z portálu 6000 kroků byli hosty Zuzany Burešové.

Je to cena od pořadatelů a partnerů už 106. ročníku slavného veslařského závodu - pražských Primátorek, konkrétně od titulárního partnera Primátorek, skupiny AXA Česká republika a Slovensko.

Cenou pro Vás je sportovní náramek Fitbit Inspire, který vám pomůže změnit Vaše návyky. A díky aplikaci AXA Health Keeper můžete vyhodnotit svůj fyzický stav během několika minut. Můžete si vyzkoušet testy navržené lékařskými odborníky a zjistit, co vaše tělo potřebuje pro co nejefektivnější změnu.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Primátorky se jedou tento týden na Vltavě v Praze na Rašínově nábřeží - v pátek 7. června se jedou závody Universitních veslic, kterých se netradičně v roli kormidelníka zúčastní třeba i Jiří Prskavec, olympijský medailista ve vodním slalomu. V sobotu a v neděli 8. a 9. června se pak jede 106. ročník AXA Primátorek.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete sadu dárků už jako výbavu na léto, hodící se k aktuálnímu počasí tento týden  - jsou to dárky od jednoho z partnerů, kteří se účastnili projektu „Stan proti melanomu“ a kteří se snaží naučit lidi, jak se správně chovat na sluníčku.

Bude to konkrétně sada přípravků od značky La Roche – Posay, která byla partnerem projektu; v sadě je opalovací prostředek (tzv. fluid) značky Anthelios s velmi vysokou ochranou proti slunečnímu záření, určený pro citlivou pleť a pleť se sluneční intolerancí, který je vysoce voděodolný vůči vodě i potu. Součástí Vaší sady je i termální voda z La Roche - Posay ve spreji.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio