Soutěž: Za 3 správné odpovědi dárek pro vašeho psa

5. červenec 2019

Pokud ve dnech 5. 7. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát půjde o elektroniku.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, máme pro Vás dneska zajímavou cenu (když je dnes ten sváteční den). Do soutěže nám ji věnovala síť ryze českých internetových obchodů s počítači a elektronikou CZC.cz.

Dneska pro Vás máme dárek, který můžete využít také při letních výletech (a nejen při nich) s Vaším psem – psí GPS obojek Mishiko.

Tenhle obojek Vám umožní mít přehled o svém psím kamarádovi; monitoruje GPS polohu a fyzickou aktivitu vašeho psíka. Je stylový a odolný vůči vodě i nárazům; Váš pes může venku běhat i plavat kdekoliv bez ohledu na počasí.

Obojek má unikátní algoritmus pro výpočet normy pro více než 600 plemen. Má jednoduché a intuitivní ovládání - žádná tlačítka, pro zapnutí jím stačí zatřást. Pro nabití není třeba Mishiko ani sundat z obojku. Obojek má úsporné a efektivní podsvícení se automaticky zapíná po setmění, abyste snadno našli svého psa i v noci. A pokud nemáte psa, určitě ho má někdo ve Vaší rodině, určitě budete moci takový dárek snadno předat.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte na 2 otázky správně, dostanete tentokrát dárek jako inspiraci pro volné dny, pro prázdniny. Pošleme Vám 2 vstupenky do pražské ZOO, kde budete moci obdivovat třeba

dva malé slony, Maxe a Rudiho, první sloní mláďata počatá i narozená v Praze (v současné době to jsou jedny z nejoblíbenějších mláďat); roční, tedy loni v květnu narozená paterčata gepardů, červnové mládě lachtana jihoafrického, malé i velké žirafy nebo mláďata lemurů.

Pražská zoologická zahrada je, stejně jako Radiožurnál, partnerem fascinujícího představení „National Geographic: Symfonie našeho světa“, které se koná letos 14. prosince v novém multifunkčním prostoru O2 Universum v Praze. Představení ukazuje fascinující přírodu v doprovodu živého symfonického orchestru a sborů, kombinuje úchvatné záběry divoké přírody zachycené pro National Geographic s jedinečnou symfonií a hudebními motivy z dílny Bleeding Fingers Music kultovního umělce Hanse Zimmera.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio