Soutěž: Za 3 správné odpovědi dárek pro vaše letní výlety

Na jednodenní výlety se doporučuje použít batoh zhruba do objemu 35 litrů, střední výlety třeba pod stan nebo pod širák na víkend si žádají objem kolem 40 až 50 litrů.

Pokud dnes 23. 8. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát potěšíme hlavně milovníky turistiky. Zašleme vám sadu letních cen, vhodných pro vaše prázdninové výlety.

Hlavní odměnou za 3 správné odpovědi je tentokrát exkluzivní outdoorový batoh z loňské olympijské kolekce od společnosti Alpine pro. Batoh má objem 30 litrů a je vyrobený z kvalitního a velmi pevného materiálu. Velké množství větších i menších kapes a přihrádek oceníte při všech svých výpravách.

Je určený pro muže i ženy a využít ho můžete na cestách po městě, na túrách v přírodě, ale i při horských výšlapech v náročném terénu. Při nepříznivém počasí si určitě oblíbíte bezpečnostní reflexní prvky a hlavně originální pláštěnku s designem české vlajky, do které je možné celý batoh schovat, a tím také ukázat, komu fandíte nejen při konání olympijských her.

K batohu vám navíc přidáme sadu slunečních přípravků určených pro citlivou pleť od značky Eucerin. V sadě bude třeba dětské mléko na opalování s vysokým ochranným faktorem, transparentní sprej na opalování nebo regenerační krémový gel po opalování. Značka Eucerin byla na jaře jedním z partnerů akce Stan proti melanomu.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme vám ještě dnes sadu nápojů od společnosti Coca-Cola, která je partnerem našeho cyklistického projektu Jedeme pro Světlušku. Coca-Cola zajišťuje pitný režim účastníkům projektu a díky této výhře se o jeho správné dodržování postará i vám.

Mezi cenami budou novinky, jako jsou rostlinné nápoje AdeZ, které vznikly spojením obilovin, ořechů, ovocných šťáv, nekalorického sladidla stévie a také vitamínů a minerálů.  Jde o nejoblíbenější rostlinné nápoje v zemích, jako je Mexiko, Brazílie nebo Argentina. Máme pro vás varianty Adez Oat Strawberry + Banana a Adez Coconut Berry.

Kromě toho jsou součástí ceny i lahvičky Coca-Cola ZERO Lemon, plechovky Coca-Cola PLUS Coffee, což je Cola s přídavkem kofeinu z kávového extraktu, a pošleme vám třeba i nealkoholický izotonický sportovní nápoj s příchutí lesního a tropického ovoce Powerade.

Za pouze jednu správnou odpověď cena útěchy

Ani pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo a současně překvapení od Radiožurnálu.