Soutěž: Za 3 správné odpovědi akční sportovní kameru

Pokud dnes 6. 8. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát z oblasti elektroniky.

Zašleme vám úplnou novinku, akční sportovní kameru Niceboy VEGA 6 star. Kamera má velký 2" displej a umožní Vám udělat neskutečně detailní záběry ve skutečném 2K rozlišení.  Užijete si s ní dokonalé zachycení plynulosti pohybu (má rozlišení Full HD s až 60 snímky za vteřinu) a díky optické stabilizaci pomocí gyroskopu při všech rozlišeních budete mít konec roztřeseným záběrům. S kamerou můžete i velmi kvalitně fotit, pořídíte s ní fotografie v kvalitě až 16 Mpx.

Niceboy VEGA 6 star

Kromě toho je kamera Niceboy VEGA 6 star vybavena množstvím dalších funkcí, ušetříte tak následné úpravy v počítači, umožňuje zpomalené záběry, časosběrná videa, má mód autokamery nebo podvodní režim a spoustu dalších.  Kameru budete moci snadno ovládat pomocí aplikace v mobilním telefonu díky zabudovanému Wi-Fi modulu; je vybavená i dálkovým ovládáním a součástí balení je třeba i vodotěsné pouzdro, držák na řídítka kola nebo nalepovací držák na helmu.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete sadu dárků od Umělecko-průmyslového musea v Praze. Dárky souvisejí s rozsáhlou retrospektivní výstavou Josef Koudelka: Návraty. Ta se v Uměleckoprůmyslovém museu koná až do 23. září. Výstava představuje více než tři stovky autorových fotografií v převážně vzácných dobových tiscích, je to průřez jeho celoživotní tvorbou.

Součástí ceny jsou nejen 2 vstupenky na zmíněnou výstavu, ale také krásná stejnojmenná publikace Koudelka – Návraty. Tu si můžete nechat od Josefa Koudelky podepsat a to tento týden 9. srpna od 18 hodin v hlavní budově Uměleckoprůmyslového muzea v Praze.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.