SOUTĚŽ: Vyhrajte zlatou akreditaci na Slavonice fest

Slavonice na začátku srpna opět ožily filmovým a hudebním festivalem

Pokud dnes 12. 7. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát jednodenní Golden akreditace na festival Slavonice fest.

Slavonice fest je festival, kde jsou na tom filmy i hudba stejně, spojuje totiž to nejlepší z filmu, léta a hudby. Čekají Vás zajímavé filmy a hudba napříč žánry i generacemi, jejichž výběr spojuje osoba hlavního dramaturga, zakladatele a organizátora festivalu, producenta a režiséra Ondřeje Trojana. Bude možné zde shlédnout rekordních 80 filmů z celého světa (poprvé se bude promítat i v sousedním Rakousku), připraveno je 12 koncertů, na kterých zahrají například Mydy Rabycad, Buty, Tomáš Klus, David Koller, Pokáč, Vladimír Merta a mnoho dalších; jsou připraveny třeba i výstavy obrazů a další program. Radiožurnál bude ze Slavonic vysílat živě Večerní Radiožurnál ve středu 31. července z našeho krásného stříbrného R-streamu.

Ke vstupenkám Vám ještě přidáme, když je to léto, sadu slunečních přípravků z lékáren, určených pro citlivou pleť od značky Eau Thermale Avène - je to jedna z těch značek, které byly partnery akce Stan proti melanomu a které učí lidi, jak se správně chovat na sluníčku.

V sadě je minerální mléko a opalovací emulze s vysokými ochrannými faktory nebo krémový gel (reparační péče) po opalování, který také obsahuje termální vodu Avène, která Vaši pleť zklidní a působí proti podráždění.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska sadu průvodců „Na cesty“ a „Rother“  z vydavatelství Freytag a Berndt. V tomhle ročním období, kdy se hodně cestuje, by se Vám mohly hodit průvodce na cesty např. Rakousko, Severní Itálie, Slovinsko nebo Jižní Francie (zahrnující Provence - Azurové pobřeží – Monako a Languedoc).

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.