SOUTĚŽ: Vyhrajte zlatou akreditaci na Slavonice fest

26. červenec 2019

Pokud dnes 26. 7. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát jednodenní Golden akreditace na festival Slavonice fest.

Jednak Vám pošleme vstupenky, respektive 2 jednodenní „Golden akreditace“ na letní filmový a hudební festival „Slavonice fest“, který se koná od 31. července do 4. srpna v renesančních jihočeských Slavonicích, letos jde už o 6. ročník. 

Slavonice fest je festival, kde jsou na tom, slovy organizátorů, filmy i hudba stejně J, spojuje totiž to nejlepší z filmu, léta a hudby. Čekají Vás zajímavé filmy a hudba napříč žánry i generacemi, jejichž výběr spojuje osoba hlavního dramaturga, zakladatele a organizátora festivalu, producenta a režiséra Ondřeje Trojana. Bude možné zde shlédnout rekordních 80 filmů z celého světa (poprvé se bude promítat i v sousedním Rakousku), připraveno je 12 koncertů, na kterých zahrají například Mydy Rabycad, Buty, Tomáš Klus, David Koller, Pokáč, Vladimír Merta a mnoho dalších; jsou připraveny třeba i výstavy obrazů a další program. Radiožurnál bude ze Slavonic vysílat živě Večerní Radiožurnál ve středu 31. července z našeho krásného stříbrného R-streamu.

Ke vstupenkám Vám ještě přidáme, když je to léto, sadu slunečních přípravků z lékáren, určených pro citlivou pleť od značky Eucerin. V sadě bude třeba dětské mléko na opalování s vysokým ochranným faktorem, transparentní sprej na opalování nebo regenerační krémový gel po opalování. Značka Eucerin je to jedna z těch značek, které byly na jaře partnery akce Stan proti melanomu a které učí lidi, jak se správně chovat na sluníčku.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska sadu cen sportovních. Protože je Radiožurnál od začátku letošní fotbalové sezóny partnerem AC Sparta Praha, budeme pro Vás mít v jejím průběhu vstupenky na jejich domácí zápasy. Tentokrát pro Vás máme vstupenky na utkání 4. kola FORTUNA:LIGY, které Sparta odehraje v neděli 4. 8. od 19:00 hodin s týmem 1.FK Příbram na domácím hřišti, tedy v Generali Areně na pražské Letné.

K tomu Vám ještě přidáme z „trošku jiného soudku“ nedávno vyšlou knihu s názvem „Nemůžeš? Přidej!“, jejímž autorem je Michal Osoba; knížka vyšla k letošnímu 120. výročí založení Českého olympijského výboru. Je to opravdu reprezentativní publikace, která shrnuje největší úspěchy československého a českého sportu - obsahuje mnoho zajímavostí, doplněných velkým množstvím unikátních fotografií.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio