SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na českou filmovou událost roku

Petr Kotlár ve filmu Nabarvené ptáče

Od pondělí do čtvrtka budeme ve vysílání Ranního Radiožurnálu soutěžit celkem o 150 vstupenek na čtvrteční projekci snímku Nabarvené ptáče režiséra Václava Marhoula v pražském kině Atlas a také o několik voucherů do kin v síti Cinestar po celé republice.

Několikaminutový potlesk ve stoje sklidil při své premiéře na Mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách film Václava Marhoula Nabarvené ptáče. Bezmála tříhodinový černobílý širokoúhlý snímek je velkolepou adaptací stejnojmenného románu polského spisovatele Jerzy Kosińského.

Film se stejně jako jeho knižní předloha dočkal u kritiků rozporuplného přijetí, a to především kvůli nebývalé míře krutosti a násilí, které zachycuje. Podle tvůrců nejde o válečný film, ale o „hluboce dramatický příběh zaobírající se bezprostředním vztahem mezi hrůzou a krutostí na jedné straně a nevinností a láskou na straně druhé“.

Jak soutěžit

Snímek zařazený do soutěže MFF v Benátkách uvede ve čtvrtek 12. září do kin distribuční společnost Bioscop. A právě vstupenky na jeho českou premiéru můžete získat, budete-li mezi nejrychlejšími posluchači, kteří si o ně napíšou.

Poslouchejte od 9. do 12. září Ranní Radiožurnál a mějte připravený počítač, tablet nebo mobil. Jakmile vás k tomu moderátor vyzve, napište na e-mail vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci vstupenky na film“. Kompletní pravidla najdete zde.

V pondělí a úterý 9. a 10. září soutěžíme o dvakrát 50 vstupenek, ve středu o 20 vstupenek a 15 voucherů do kin Cinestar. A v den projekce budete mít možnost vyhrát posledních 10 vstupenek do kina Atlas a stejný počet voucherů do kin v síti Cinestar.

Nabarvené ptáče

Kde? v pražském kině Atlas (Sokolovská 371/1, Praha 8)

Kdy? 12. 9. od 20:00

O výhře výherce ve stejný den informujeme odpovědí na jejich původní e-mail.