SOUTĚŽ: Vydejte se s námi na australský western Sweet Country

Radiožurnál, partner českých filmů, zve do kina. Fanouškům rozdává celkem 70 vstupenek na projekci thrilleru Sweet Country.

Chcete zajít zadarmo do kina? Poslouchejte 30. a 31. 7. Ranní Radiožurnál a mějte připravený počítač, tablet nebo mobil.

Jakmile vás k tomu v Odpoledním Radiožurnálu moderátor vyzve, napište na mail vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci vstupenky na film“. V pondělí rozdáme 20 a v úterý 15 nejrychlejším dvě vstupenky do pražského kina Pilotů. Kompletní pravidla najdete zde.

Sweet Country
Kde? v kinu Pilotů v Praze
Kdy? 6. 8. od 18:00

Samoty roztroušené v buši australského Severního teritoria, 20. léta minulého století. Zdejší kazatel žije v neobvykle svobodné symbióze s rodinou Austrálce Sama, čímž dráždí část bílé populace stýskající si po starých pořádcích. V okovech by původní obyvatele nejradši viděl i zatrpklý válečný veterán Harry March.

Vyslat k němu dobrosrdečného Sama na pomoc s renovací domu proto není nejlepší nápad, zvláště v době, kdy společnost ani soudy neměří všem stejně… Suverénně zrežírovaný australský western o násilí a rasismu zadřených hluboko pod kůži získal Zvláštní cenu benátské poroty i nejprestižnější ocenění na MFF Toronto.

O výhře výherce ve stejný den informujeme odpovědí na jejich původní e-mail. Výherci budou zařazeni na seznam hostů.