SOUTĚŽ: Vstupenky zdarma na pražskou předpremiéru Favoritky

16. leden 2019
Vizuál pro film Favoritka

Radiožurnál, partner českých filmů, zve do kina. Fanouškům rozdává od pondělí 14. 1. celkem 130 míst na předpremiéru filmu Favoritka.

Pozor! Rozdáváme také vouchery pro posluchače z regionů. 10 nejrychlejších získá 2 vstupenky do CineStar do vybraného města. Platí v Olomouci, Ostravě, Českých Budějovic, Hradci Králové, Jihlavě, Liberci, Plzni, Mladé Boleslavi, Opavě a v Pardubicích. Poslouchejte ve čtvrtek 17. a v pátek 18. ledna Radiožurnál a ve chvíli, kdy vás k tomu moderátor vyzve, napište na  e-mail vstupenky@rozhlas.cz s větou Chci vstupenky do NÁZEV MĚSTA.

Hodně štěstí!

Na královském dvoře nešťastné a slabé britské panovnice Anny Stuartovny dochází ke každodennímu boji o její vrtkavou přízeň. Usilují o ni nejen ministři a vojevůdci, ale především její dvě společnice, Lady Sarah a komorná Abigail. Tyto dvě dámy se v dramatu plném černého humoru nezastaví před ničím.

Režisér Yorgos Lanthimos zrežíroval Favoritku jako své první historické drama po filmech Humr a Zabití posvátného jelena, které si jsou s jeho novinkou podobné černým humorem a až ledabylou krutostí jeho postav. „Chtěli jsme ukázat krutost těch postav. Společnost byla rigidní a byli jste zaseknutí tam, kde jste se narodili, takže vaší jedinou šancí bylo ovlivňovat lidi kolem vás,“ říká scenárista Toby McNamara.

Jak soutěžit

Chcete jít na jeho premiéru zadarmo? Poslouchejte od 14. až do 16. ledna Ranní Radiožurnál a mějte připravený počítač, tablet nebo mobil. Každý den rozdáme po dvou vstupenkách nejrychlejším posluchačům lístky na předpremiéru 17. 1. v pražském kině Atlas.

Jakmile vás k tomu v Ranním Radiožurnálu moderátor vyzve, napište na e-mail vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci vstupenky na Favoritku“. Kompletní pravidla najdete zde.

Favoritka

Kde?

  • v Praze v kině Atlas (Sokolovská 1, Praha – Florenc)

Kdy? 17. 1. od 20:00

O výhře výherce ve stejný den informujeme odpovědí na jejich původní e-mail.

Spustit audio
autor: Radiožurnál|zdroj: Cinemart