SOUTĚŽ: Rozdáváme vstupenky na basketbalový svátek českého národního týmu

10. srpen 2017
Tomáš Satoranský

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, dostanete sadu dárků sportovních. Jednak pro vás máme ceny od České basketbalové federace, mezi kterými je třeba originální basketbalový míč, reprezentační dres a další dárky.

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, dostanete sadu dárků sportovních. Jednak pro vás máme ceny od České basketbalové federace, mezi kterými je třeba originální basketbalový míč, reprezentační dres a další dárky.

Pošleme vám také vstupenky na basketbalový svátek, na jedno ze dvou přípravných utkání českého národního týmu basketbalistů před letošním mistrovstvím Evropy.

Přípravná utkání se hrají v hale Královka na pražské Letné a zavítají sem příští týden zvuční soupeři. Týmy kalibru Turecka a Finska už v České republice dlouho nebyly, jsou to sestavy prošpikované hráči z Euroligy a NBA.

Proti nim se postaví náš výběr v čele s Tomášem Satoranským, který je jediným českým hráčem v americké NBA, hraje za tým Washington Wizards. Vstupenky si můžete vybrat buď na zápas Česko – Turecko 16. 8. nebo zápas našich s Finskem, který se hraje 18. 8.

K dárkům basketbalovým Vám ještě přidáme ještě dárek turistický, balíček od pořadatelů a partnerů seriálu turistických výšlapů „Koruna Česka aneb nahoru na horu“. Mezi Vašimi cenami bude nejen bezplatná registrace pro dvě osoby na celý seriál, ale i batůžek, vitamínové doplňky, pivo a další dárky.

Seriál se inspiroval Korunou Himálaje, jejíž držitelé vystoupili na všech 14 osmitisícových vrcholů na celé zeměkouli. Koruna Česka je 14 výšlapů na vrcholy nejvyšších tuzemských pohoří.

Pokud se v letošním roce zúčastníte alespoň 7 výšlapů nebo zdoláte hory se součtem minimálně 8.848 výškových metrů, budete zařazeni do slosování o zájezd na ZOH do Pchjongčchangu 2018.


Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska sadu knížek pro Vaše letní čtení, mezi kterými bude zejména právě vyšlá krimi „Smrtelná rána“ od jednoho z nejtalentovanějších norských autorů posledních let Thomase Engera.

Thomas Enger má obrovskou čtenářskou obec po celém světě i mnoho fanoušku i zde v České republice, práva na jeho knihy se prodala do 26 zemí a na základě první a druhé knihy se začne během příštího roku točit televizní série.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.