SOUTĚŽ: Rozdáváme dárky z Planety R!

17. srpen 2017
13 Zpět k Zemi Planeta R

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte plno krásných dárků nejen pro děti. Budou to ceny od partnerů, kteří s námi spolupracovali na červencovém projektu Planeta R.

Mezi cenami je dárkový poukaz na atrakce v pražském hračkářství Hamleys, což je největší hračkářství u nás se spoustou atrakcí a zábavy pro děti. Kartu můžete použít například na jízdy na velkém benátském kolotoči, na vstup do zrcadlového bludiště, jízdu na dálkově ovládaných autíčkách a další atrakce.

Ke kartě do Hamleys přidáme ještě sadu dětských knížek, mezi kterými bude např. oblíbený Čuníkův neobyčejný deník od mladé britské autorky Emer Stamp.

K tomu všemu pro Vás ještě máme vstupenky do pražského Muzea voskových figurín Grévin, kde se můžete setkat se zahraničními a českými osobnostmi, legendami z oblasti sportu, kultury, historie, politiky a showbyznysu.

Figuríny jsou vyrobené vyloženě věrně a můžete se vedle nich posadit, i si na ně sáhnout nebo se s nimi vyfotit. Je mezi nimi nejen americký prezident Donald Trump, britská královna Alžbětě II, ale třeba i Elvis Presley.


Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete tentokrát vstupenky na mezinárodní festival filmové hudby a multimédií Soundtrack, který se koná od 24. do 27. srpna v Poděbradech.

Na festivalu vystoupí např. držitel Oscara a Felliniho spolupracovník Nicola Piovani, Jaroslav Uhlíř s kapelou zahrají nejslavnější hity a melodie; připraveno je promítání filmu Tři oříšky pro Popelku, kdy geniální hudbu Karla Svobody provede symfonický orchestr zároveň s velkoplošnou projekcí filmu. Na festivalu se také uskuteční jediný koncert skupiny Lucie v tomto roce.

Nový rodinný festival Soundtrack je jedinečný nejen zaměřením na filmovou hudbu, ale také orientací na nové formy umění, multimédia a nejmodernější technologie, proměňující pasivní poslech hudby v interaktivní zážitek.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.