Soutěž: Romantické ubytování pro dvě osoby na jednu noc

13. únor 2019

Pokud dne 13. 2. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát jde o luxusní relax.

Máme pro Vás tentokrát dárkový poukaz na romantický pobyt, na ubytování na 1 noc pro 2 osoby v Lesním hotelu Rekovice.

Restaurace & lesní hotel Rekovice najdete v obci Trojanovice u Frenštátu pod Radhoštěm. Jeho vizí a cílem je vytvořit inspirativní komunitní a rodinné centrum aktivního a společenského rozvoje v turistické oblasti Horečky. Ubytování je moderní, při budování hotelu bylo použito co nejvíce přírodních materiálů, jako jsou dřevo a přírodní látky. Mottem zdejší restaurace je „Nová cesta k tradici“; jídlo je zde opravdovým zážitkem a potěšením. Při přípravě menu se kuchaři snaží dodržet místní tradice, učí se „od babiček“, ale zároveň používají ty nejmodernější technologie na co nejšetrnější a nejefektivnější zpracování surovin.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Dárek do soutěže věnoval jeden z partnerů Grand restaurant festivalu. Desátý jubilejní ročník se koná až do konce února v 91 TOP restauracích a 36 městech po celé republice. Festival je letos inspirován světovým géniem Leonardem da Vincim.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, dostanete dneska vstupenky do pražského Divadla Kalich. Budete si moci vybrat vstupenky třeba na novinku, komedii Lady Oskar, která je moderní verzí filmu Oskar, jednoho ze skvostů ve filmografii Louise de Funése, přepsaného tentokrát pro herečku - komičku v hlavní roli Janu Paulovou, v dalších úlohách hrají Ladislav Hampl, David Suchařípa a další.

Nebo Vám nabídneme vstupenky „klasiku“, Dona Quijota v podání Jiřího Lábuse a Oldřicha Kaisera nebo na divadelní kabaret „Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem“ složený z oblíbených scének z dílny Oldřicha Kaisera a Jiřího Lábuse, doprovázených písničkami Dáši Vokaté.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

autor: psk
Spustit audio