SOUTĚŽ: Radiožurnál vás vezme na předpremiéru filmu První člověk. Ryan Gosling si zahrál Neila Armstronga

7. říjen 2018
Ryan Gosling a Claire Foyová ve filmu První člověk

Radiožurnál, partner českých filmů, zve do kina. Fanouškům rozdává celkem 120 vstupenek na projekci historického drama První člověk.

Před padesáti lety se půl miliardy lidí mačkalo u televizí, aby v přímém přenosu sledovali přistání posádky Apolla 11 na Měsíci. Nyní se na příběh astronauta Neila Armstronga a mise Apollo 11, který zpracoval oscarový režisér Damien Chazelle ve filmu První člověk, můžete podívat na velkém plátně. Příběh začíná v roce 1962, kdy Neil Armstrong začal pracovat jako pilot pro NASA a kdy se musel vyrovnat s osobní tragédií, smrtí dvouleté dcery na nevyléčitelnou nemoc.

Neil Armstrong byl ukázkový psychopat. Bezchybný a přirozený vůdce, říká psychiatr Radkin Honzák

Psychiatr Radkin Honzák

Používáme prý jen 10 procent svého mozku. Alespoň se to tedy říká. A co na to uznávaný psychiatr Radkin Honzák? „U někoho to tak opravdu je,“ říká v rozhovoru s Lucií Výbornou vyhledávaný odborník na lidskou psychiku.

Chcete jít na film První člověk zadarmo? Poslouchejte od 8. až do 10. října Ranní Radiožurnál a mějte připravený počítač, tablet nebo mobil. Každý den rozdáme po dvou vstupenkách 20 nejrychlejším posluchačům vstupenky na pražskou předpremiéru v kině Atlas.

Jakmile vás k tomu v Ranním Radiožurnálu moderátor vyzve, napište na e-mail vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci vstupenky na film“. Kompletní pravidla najdete zde.

První člověk
Kde? v kině Atlas v Praze (Sokolovská 1, Praha 8 – Florenc)
Kdy? 10. 10. od 20:00

O výhře výherce ve stejný den informujeme odpovědí na jejich původní e-mail. Výherci budou zařazeni na seznam hostů.

Spustit audio
autor: Radiožurnál|zdroj: Aerofilms