SOUTĚŽ: Oslavte s námi 50 let od prvního představení Cimrmanů

4. říjen 2017
Cimrmanův Akt po 50 letech v Malostranské besedě

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, dostanete cen, které souvisejí s výročím 50 let od prvního představení Cimrmanů pro veřejnost v Malostranské besedě.

Zašleme Vám sadu knížek, CD a DVD s cimrmanovskou tématikou. Máme pro Vás např. skutečné knižní skvosty z vydavatelství Albatros Media, třeba Divadlo Járy Cimrmana - divadlo, které se proslavilo, Jára Cimrman, génius, který se neproslavil nebo knížku Křížem krážem po stopách Járy Cimrmana.

Ke knihám přidáme ještě třeba supraphonské DVD Cimrman sobě aneb Odhalení pamětní desky z platiny, CD a DVD s hrou Proso nebo nejnovější počin našeho Radioservisu, v květnu vyšlé CD ve formátu mp3 Půlstoletí s Cimrmanem, které má podtitul Legendární divadlo z odvrácené strany a je audioverzí stejnojmenné unikátní knížky.


Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte na 2 otázky správně, dostanete cenu gastronomickou. Máme pro Vás tzv. Kanga box mini, což je mini verze profesionálního termo-boxu, který uchová potraviny v chladu nebo v teple. V tomto mini provedení se hodí jak v profesionální kuchyni třeba na uchování nebo transport bylinek nebo krájeného ovoce, v domácím použití je vhodný na svačinu, ale můžete si do něj dát klidně třeba i chlazené pivo v plechovce.

Tuto cenu nám do soutěže věnovala společnost Premium Gastro, která stejně jako Radiožurnál spolupracuje s Asociací kuchařů a cukrářů České republiky, pořadatelem soutěže Kuchař roku.

Jak určitě víte z našeho vysílání, národní kolo soutěže Kuchař roku proběhne zítra, tedy 5. října v rámci veletrhu FOR GASTRO & HOTEL na pražském Výstavišti v Letňanech. S vítězem budeme živě vysílat právě z uvedeného veletrhu rozhovor v rámci Hosta Lucie Výborné v pátek 6. října.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.

  • Soutěž