SOUTĚŽ: Nechte se okouzlit krásou Olomouce

21. září 2017
Ubytujeme vás jen kousek od historického centra Olomouce

Pokud dnes odpovíte správně na všechny 3 položené otázky, získáte cenu od pořadatelů a partnerů nejvýznamnějších parkurových závodů v Česku. Věnujeme vám poukaz do 3 hvězdičkového Penzionu v Jízdárně, který je součástí jezdeckého areálu Equine Sport Centre Olomouc.

Poukaz zahrnuje ubytování pro 2 osoby na 2 noci se snídaní v některém z moderně a pohodlně zařízených pokojů tohoto penzionu s rodinnou atmosférou a vyhlášenou kuchyní, který se nachází jen malý kousek od historického centra Olomouce.

Moderní jezdecké centrum Equine Sport Centre Olomouc ovšem může svým vybavením směle konkurovat nejprestižnějším evropským jezdeckým areálům.

K tomu všemu ještě přidáme rodinné vstupné do celoročně otevřeného Muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově, v němž můžete vidět věci, které jste ještě neviděli a co nikde jinde na světě nelze spatřit od půlmetrákového čokoládového zámku, přes funkční jízdní kolo ze dřeva, nejmenší motorku ve střední Evropě až třeba po funkční kytary nebo housle ze sirek z expozice „zlaté české ručičky.


Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Pokud odpovíte jen na 2 otázky správně, zašleme Vám dneska sadu CD, mezi kterými bude zejména právě vyšlá audio podoba knihy Martiny Formanové Případ Pavlína, který skvěle načetla Petra Špalková.

Jedná se o jeden z nejsilnějších příběhů české emigrace, románové zpracování životních osudů světoznámé modelky Pavlíny Pořízkové a jejích neuvěřitelně statečných rodičů, které v boji o vlastní dítě nezastaví ani ruské tanky.

Rodiče modelky Pavlíny Pořízkové při plánované emigraci uvěřili radám přátel, tříletou dceru nechali doma a pak jí pomocí Červeného kříže chtěli během pár dnů převézt bezpečnou, oficiální cestou. Jenže bolševická mašinerie se zasekla a holčičku nepustila, zoufalá matka pod falešnou identitou přiletěla vlastní dceru unést a vše prasklo.

Ani při jedné správné odpovědi neodejdete s prázdnou a pošleme vám cenu útěchy.