Soutěž: Luxusní ubytování pro dvě osoby na dvě noci

24. prosinec 2018
Ložnice v hotelu Clarion Grandhotel Zlatý Lev

Pokud dne 24. 12. odpovíte správně na všechny 3 otázky moderátora, máme pro vás opět zajímavé ceny. Tentokrát jde o luxusní relax.

Zašleme Vám poukaz na ubytování včetně snídaně pro 2 osoby na dvě noci v některém z devíti čtyřhvězdičkových hotelů Clarion v České republice.

Tuhle cenu nám věnovala síť hotelů CPI Hotels (do které hotely Clarion patří). Možná si vzpomínáte, že CPI Hotels byli partnery sbírky Světluška našeho Nadačního fondu ČRo a zejména letošního benefičním koncertu Světlo pro Světlušku.

Jak soutěžíme?
Každý všední den ve 12:40 vám po soutěžním příspěvku postupně položíme tři otázky, odpovídat na každou musíte začít do pěti vteřin. Pokud začnete odpovídat později, odpověď je neplatná a hodnotíme ji jako nesprávnou. Kompletní pravidla najdete zde.

Světluška koncertem v Pražské křižovatce oslavila 15. narozeniny. Podpořit jí, aby se vybral dostatek prostředků na podporu nevidomých, přišli například Michal Hrůza, Bára Poláková, Debbi + Jindra Polák, Zrní, Lenka Filipová, Mikolas Josef nebo Xindl X, který s kapelou Jananas složil píseň speciálně pro Světlušku a mnoho dalších. Protože koncert se velmi vydařil, můžete si jeho reprízu poslechnout v rámci našeho svátečního vánočního vysílání, dneska večer po 18. hodině.

A co když se jednou spletete?

Pokud odpovíte pouze na 2 otázky správně, dostanete tentokrát sadu hudebních nosičů, které se výborně hodí k Vánocům. Bude mezi nimi např. moc pěkné, trošku netypické album Ondřeje Rumla s názvem „Zapomenutý příběh“. Kromě 10 písní s vánoční tematikou, které napsal renesanční umělec Zdeněk N. Bričkovský, a známé koledy „Narodil se Kristus Pán“ na desce zaznívá průvodní slovo Bolka Polívky, který připomíná, proč Vánoce vlastně slavíme. Zapomenutý příběh vypráví nejen o narození Ježíška v Betlémě, ale i o tajemném zrození zářivého Světla v nás a můžete se s ním už teď naladit do klidné a slavnostní atmosféry blížících se vánočních svátků.

Mezi Vašimi hudebními nosiči bude i LP s prvním českým nastudováním muzikálu Andrew Lloyd Webbera a Tima Rice „Jesus Christ Superstar“, který vyšel teď v půlce listopadu vůbec poprvé na vinylu. Můžete si vychutnat Kamila Střihavku, Dana Bártu, Báru Basikovou a další protagonisty tohoto mimořádně úspěšného, vlastně kultovního muzikálu.

Za pouze jednu správnou odpoveď cena útěchy

Pokud odpovíte správně jen na 1 otázku, neodejdete s prázdnou. Pošleme vám cenu útěchy jako dárek přímo od Radiožurnálu.

Spustit audio
autor: Petra Sklenářová