Sigma na Bohemce od třetí minuty vedla, pak ale byla ráda za bod. V tabulce je šestá

16. říjen 2022 10:20

Olomoučtí fotbalisté další skalp vršovického celku nepřidali. Po domácí výhře nad Slavií v sbootu remizovali v Ďolíčku s Bohemians 1:1.

Hosty z Hané poslal do vedení už ve třetí minutě obránce Poulolo, na jeho trefu ale ve druhém poločase odpověděl domácí Dostál.

Pražané pak byli po velkou část zápasu lepším týmem. Proč tomu tak bylo? „Jeli jsme k soupeři, který v současné chvíli disponuje kvalitou. A pokud pak nemáte kvalitu na to, abyste sehrávali druhé balóny, abyste je získávali a věřili si na balónu, což byl podle mě ten největší rozdíl, tak je to strašně problematické. V tom jsme byli výrazně slabší než soupeř,“ hodnotil trenér Sigmy Václav Jílek.

Jak se za jedinou inkasovanou brankou a celým zápasem ohlížel brankář Olomouce Jakub Trefil? Poslechněte si v jeho pozápasových ohlasech.

Chcete mít zprávy (nejen) z vašeho kraje pořád při ruce? Odebírejte Zprávy ČRo Olomouc ve svých podcastových aplikacích Můj Rozhlas, Spotify, Google Podcast nebo Apple iTunes.