Respondentům Filmžurnálu se znělka festivalu líbí

6. červenec 2002

Filmové Karlovy Vary ovládlo hudební trio Tros Sketos. Účinkuje dokonce v oficiální znělce festivalu. Tu diváci viděli poprvé na zahajovacím večeru. Jolka Krásná se pak některých osobností ptala, jak se jim znělka líbila. Začala u režisérky Věry Chytilové.

Já jenom úplně lehce jsem zvracela. Proč? Protože ty sudeťáky znám, přišlo mi to příliš přiléhavé."

Pavlína Fefterová, tisková mluvčí APA. Jak Vám se líbilo Tros Sketos?

"Je to nejlepší znělka. Myslím, že nejen v Karlových Varech, ale na celém světě jsou nejvtipnější tři muži a docela by mne bavilo vědět, co cizinci, kteří neví, že jsou to přední výtvarníci, grafici a umělci. Jsou nejvtipnější a nejúžasnější!"

Petr Zelenka, režisér: "Viděl jsem to dvakrát. Poprvé úžasný. Při druhé projekci jsem si myslel, že to nemůžu přežít, ale během třetí sloky jsem se do toho ta zase dostal, že jsem měl na konci zase úžasný pocit. Těším se na další projekce!"

Jiří Borovička, ČTK: "No mně se to hrozně líbilo, protože já jsem vždycky zvědavej, co si kdo vymyslí na openning. Každá znělka byla úplně jiná a já jsem přístupnej každý legraci."

Mirka Spáčilová, Mladá Fronta Dnes: "Líbila, protože si ji prozpěvuju a mně se líbí každá znělka, protože je to nejkratší film jaký znám."

Jiří Stivín, hudebník: "Znělka byla non plus futrál, jak my říkáme, zkrátka puprdentní. Jen tak dál, nemusí to být drahý, hlavně že je v tom nápad."

Julius Satinský, herec: "Výborní jsou, působí tak ledabyle, trochu amatérsky. Tady mají v Karlových Varech dobré nápady na znělky. Výborní jsou."

Saša Gedeon, režisér: "Mně se to moc líbí! Myslím, že je to velmi stylový, velmi dotažený a velmi originální!"

autoři: mkp , jok
Spustit audio