Promotér Ondřej Novotný: Krev patří k životu. Každý máme nějaký boj, kluci z MMA akorát bojují až na dřeň

4. prosinec 2019
Olympijský podcast

Co stojí za zájmem fanoušků o „novodobé gladiátory“? Mají se na sport, při kterém vzduchem létá krev, dívat děti? Nepřispívá MMA ke zvyšování agresivity ve společnosti? Jak se organizátoři zápasů MMA vyrovnávají s tím, že někteří zápasníci mají problémy se zákonem? Na tyto a další otázky se ptáme v první epizodě Olympijského podcastu Radiožurnálu Ondřeje Novotného, promotéra MMA. Muže, který se stal tváří tohoto sportu u nás a stojí v pozadí boomu MMA v ČR.

V našem Olympijském podcastu otevírá sportovní redakce Radiožurnálu sportovní svět i „nesportovně“ a pro každého. Na nové epizody se můžete těšit vždy v úterý. Poslouchejte každý týden na webu Radiožurnálu a v aplikaci mujRozhlas.

Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.