Pojďte s námi na pražské Výstaviště na automobilovou událost Legendy 2018

Radiožurnál vás zve do Prahy na netradiční automobilovou událost Legendy. Chcete vidět slavné Mercedesy, Ferrari, Bentley, Lamborghini a další legendární vozy? Fanouškům motorismu rozdáváme celkem 30 elektronických vstupenek na Legendy 2018.

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstupuje do svého 5. jubilejního ročníku. Ten bude výjimečný nejen svým tematickým zaměřením, ale především přesunem této tradiční akce do celého areálu Výstaviště Praha v Holešovicích, a to v termínu 8.-10. června 2018. Chcete jít s námi? Poslouchejte 4. až 6. června Ranní Radiožurnál a mějte připravený počítač, tablet nebo mobil.

Jakmile vás k tomu právě v Ranním Radiožurnálu mezi pátou a devátou hodinou ráno moderátor Jiří Chum vyzve, napište na mail vstupenky@rozhlas.cz větu „Chci vstupenky“. Každý soutěžní den rozdáváme pěti nejrychlejším po dvou vstupech.

Legendy 2018
Kde? Výstaviště Praha
Kdy? 8.-10.6.

Hlavním tématem letošní automobilové slavnosti LEGENDY je oslava 100 let Československé republiky. Na prvním nádvoří areálu Výstaviště Praha před Průmyslovým palácem budou návštěvníci provedeni největší ucelenou přehlídkou unikátních historických automobilů a motocyklů.

Na své si však přijdou také milovníci nákladních vozů a autobusů. Díky majitelům zajímavých sbírek bude možné spatřit mimo jiné legendární historické nákladní vozy Tatra, které vyjely v uplynulém století z výrobního závodu této značky v Kopřivnici. Svojí kvalitou, odolností a zcela ojedinělými jízdními vlastnostmi pak šířily slávu této značky v desítkách zemí světa. Mezi těmito exponáty bude i Tatra 111.

Celkově by expozice věnovaná počátkům motorismu v naší zemi měla představit až 100 významných exponátů pod širým nebem, které budou historickým průřezem jednotlivých dekád celého století, tedy od roku 1918 až po 90. léta, a to vše na celkové ploše cca 10 000 m2 prvního nádvoří Výstaviště Praha.

O výhře výherce ve stejný den informujeme odpovědí na jejich původní e-mail. Výherci obdrží vstupenky v elektronické podobě.

Pravidla soutěže