Newcastle United je nevyzpytatelný celek a zatím mu smekám klobouček za letošní sezonu, chválí Mikolanda

28. říjen 2022

I ve sváteční den si trojice Martin Minha, Petr Mikolanda a Jan Pěruška užili fotbalovou debatu o anglické Premier League. V pořadu S mikrofonem do Anglie probrali skvělou formu týmu Newcastle United. Po dlouhé době se střelecky prosadil i Cristiano Ronaldo. Jak moc se jeho gól slavil na Old Trafford? Co naopak k radosti letos chybí Jackovi Grealishovi v dresu Manchesteru City? Užijte si celý díl pořadu a navnaďte se na fotbalový víkend. 

Příjemným překvapením letošní sezony je bezpochyby Newcastle United, který se po dvanácti odehraných kolech drží na čtvrtém místě. Má na svém kontě sice šest remíz, ale i tak drží kontakt s elitními celky soutěže.

„Trošku se obávám toho, aby se v zimním přestupovém okně Newcastle nezbláznil a nenakoupil jednoho, dva topové hráče. Protože v jejich případě je úspěch založen především na týmovosti a sehranosti aktuální sestavy. Je to pro mě hodně nevyzpytatelný celek a zatím smekám klobouček za dosavadní výkony v sezoně,“ chválí Newcastle Petr Mikolanda.

Mají karetní tresty pro manažery význam? Jak znovu řádil Antonio Conte? Jak to vypadá se zraněním Haalanda? Nalaďte se na další fotbalový víkend a užijte si sváteční den.

autoři: Martin Minha , rej
Spustit audio

Související