Na šampionátu se zabaví úplně každý fanoušek. Těšíme se na svátek krasobruslení, přiznává Kulovaná před mistrovstvím v Praze
18. březen 2026
Hostem středečního pořadu Na síti s Andreou Sestini Hlaváčkovou byla bývalá krasobruslařka a v současnosti ambasadorka mistrovství světa v Praze Lenka Kulovaná. Ve studiu Radiožurnálu Sport zavzpomínala na účasti na olympijských hrách. „Vždy to bylo krásné. Klidně bych jela i teď někomu nosit věci. Je to nepřenositelné,“ směje se Kulovaná. S jakým skokem v minulosti uspěla? Co pro ni znamená, že se po 33 letech vrací světový šampionát do Prahy? Co bude největším lákadlem?
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
Magistrát sebral jednomu z pražských zastupitelů mandát, protože se přestěhoval. Zasahoval soud
-
Hasič „kolosálního průšvihu“. Tvrdík řešil letadla i Číňany, přežije Tykačovu Slavii?
-
Kraje cupují návrhy akceleračních zón. Turek jim jde vstříc změnou, která může výstavbu větrníků ztížit
-
Hlavní téma: Tchaj-wan. Trump s sebou do Číny přivezl obchodní delegaci, agendu ale určil Si