Most porazil Plzeň, dva zápasy se nehrály

26. březen 2006

Dvě utkání 22. kola fotbalové Gambrinus ligy musela být odložena kvůli nezpůsobilému terénu. Diváci se proto nedočkali zápasů Příbrami s Ostravou a Zlína s Olomoucí. V dalších dvou duelech toho ale moc k vidění nebylo - padla jenom jedna branka.

Do Mostu přijela Plzeň. O jediný gól zápasu se postaral na konci prvního poločasu domácí Petr Jendruščák. Hosté hráli od 50. minuty o deseti, za druhou žlutou kartu byl vyloučen obránce Marek Smola. Vyrovant mohl ještě Miroslav Kousal, trefil však pouze břevno. Zápas vyhrál Most 1:0.

Diváci v Brně, kam zavítalo Slovácko, žádný gól neviděli. Hosté dobře bránili a v brance byl jistý Petr Drobisz. Brno sice mělo ze hry víc, ale branku vstřelit nedokázalo. Zápas skončil 0:0.

Výsledky:

SIAD Most - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0) Branka: 45. Jendruščák. Rozhodčí: Jech - Chytil, Kumstát. ŽK: Procházka, Siegl, Pilař, Hainault - Fillo, Rada, Smola, Limberský. ČK: 50. Smola (Plzeň). Diváci: 3700.

Most: Svoboda - Škerle, Hainault, Novotný, Procházka -Jendruščák, Pikl, Pilař, Gašparík (82. Čížek) - Mendy (88. Brzezina), Siegl. Trenér: Ščasný.

Plzeň: Ticháček - M. Knakal (83. Honka), P. Knakal, Zakopal, Smola - Fillo, Vlček, Rada, Limberský - Kousal (63. Bednář), Vágner (53. Šíma). Trenér: Michálek.

1. FC Brno - 1. FC Slovácko 0:0 Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Goňa. ŽK: Kuncl, Pavlík - Ivana, Švejnoha, Rajnoch, Polách. Diváci: 2350.

Brno: Lejsal - Kuncl, Horejš, Pavlík, Siegl - Partyš (77. Besta), Večeřa, Holek, Černý - Zelenka (56. P. Mezlík), Švancara (64. Simr). Trenér: Mazura.

Slovácko: Drobisz - Němčický, Švejnoha, Šuškavčevič, Lysoněk - Petržela, (76. Malcharek) Rajnoch, Polách, Malár (90. Obal) - Ivana (65. Lička), Sowunmi. Trenér: Levý.

autor: Tereza Jandová